Gardırop Düzeni Nasıl Olmalı? - CastorMobilya.com

Castor Mobilya

Castor Mobilya Blog

Gardırop Düzeni Nasıl Olmalı?

Gardırop düzeni, yapıldığı takdirde gardırop içerisinde kişiye kullanım açısından yer açan ve istenilen kıyafetin çok daha kolay bulunabilmesi sağlayan bir uygulamadır. Gardırop düzeni oluşturmak isteyen kişiler, bazı katlama yöntemlerini araştırabilir, bazı gardırop içi düzenleyiciler satın alabilir, gardırobunda kullanmadığı kıyafetleri ayırabilir ve bu sayede düzen oluşturmanın ilk aşamalarını gerçekleştirebilirler.

Gardırop Düzeni Nedir?

Gardırop Düzeni Ne Demek ?

Gardırop Düzeni

Gardırop düzenlemek herkesin kıyafetlerini daha kolay bulabilmeleri, gardırop içerisinde düzenli bir görüntünün oluşması, sığmayan kıyafetler için gardıropta yer açılması gibi sorunlar dahilinde yapılmaktadır. Gardırop düzenlemesi gerçekleştiren kişiler, kullanmadıkları kıyafetlerini bu düzenleme sırasında fark ederek aynı zamanda bir gardırop detoksu da yapmış olurlar. Düzenli gardıroplarda kıyafetler belirli kategorilere ve renklere ayrıldığından, aranılan kıyafeti bulmak çok daha kolay olmakta ve bu sayede arama aşamasında yaşanan dağınıklık da önlenmektedir. Aynı zamanda gardırop düzeni yapılan dolapların, açık dolaplar ya da cam dolaplar olması halinde estetik olarak güzel bir görünüm elde etmeleri de sağlanmaktadır.

Gardırop Düzeni Nasıl Olur?

Gardırop düzenleme işleminin aşamalar halinde yapılması önerilmektedir. Öncelikli olarak gardırop seçimi yapılırken iç hacimleri kullanışlı olan gardıroplar, bu anlamda bir avantaj sağlamaktadır.

Gardırop düzenlemesine bağlandığında ise ilk adım kıyafetleri kategorilere ayırmak olmalıdır. Bu adım sayesinde kıyafetlerin yerleştirme aşaması da daha kolay gerçekleşmektedir.

İkinci adım ise kıyafetleri kategorilere ayırırken kullanılmayanları ayırmaktır. Bu sayede gardıropta yer açıldığı görülmektedir.

Üçüncü adım ise kıyafetlerin mevsimlerine göre ayrılmaları ve mevsimlik olmayanların kutu ya da hurç benzeri depolama eşyaları ile kaldırılmalarıdır.

Dördüncü ve son adımda kategorilere ayrılan kıyafetler, ilgili bölmelere yerleştirilmelidir. Bu aşamada hassas kıyafetlerin askıya asılmaları, elbise ve eteklerin uzundan kısaya göre asılmaları gibi noktalar da yer almaktadır.

Gardırop Düzenlerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gardırop Düzenlerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Gardırop Düzenlerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gardırop yerleştirme aşamasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalardan bazıları yünlü kumaşa sahip kıyafetlerin katlanmaları, askı seçimlerinin aynı renk olması, iç çamaşırı, çorap gibi kıyafetler için üretilmiş olan organizatörlerin kullanılması ve kıyafetlerin kategoriler içerisinde renklere göre de ayırılarak düzenlenmesi yer almaktadır. Bu noktalara dikkat edildiği takdirde, gardırop düzenlemeleri sağlıklı bir biçimde gerçekleşebilmektedir.

İlginizi çekebilir ; Yatak odası dekorasyonunda hangi renkler kullanılmalı ?

 

Castor Mobilya Kaliteli mobilyayı en uygun fiyatlarla evlere taşıyarak yaşam alanınızı dokunuşlarıyla güzelleştiren Castor Mobilya, 2018 yılında kuruldu. Tasarımdan başlayarak ürünün müşteriye ulaşmasına kadar her aşamada kaliteyi önceliği olarak benimseyen Castor Mobilya, başarısıyla kısa sürede 81 ile dağıtım yapmaya başladı.

Castor Mobilya, hızlı üretim gücü, uluslararası standartlardaki tasarımları ve müşteriye özel üretimi ilkeleriyle İstanbul-Yenibosna’daki fabrikasında üretime devam ediyor. Müşteri odaklı satış anlayışını benimserken satış ve satış sonrası hizmetlere kadar her aşamayı titizlikle kontrol ediyor ve dünya çapındaki gelişmeler doğrultusunda yeniliklere imza atıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir