YATAK ODASI TAKIMLARI

Birbirinden farklı renk ve modern tasarımlarıyla ön plana çıkan
yemek odası takımlarımız hem ihtiyaçlarınızı karşılarken hem de
 evinize şık bir tasarım sağlıyor

EN ÇOK SATANLAR

YATAK ODASI TAKIMI MODELLERİ

Toptan Yatak Odası

Yatak odası takımı evini yenilemek isteyen ya da ilk defa kuracak olanların yöneldiği temel ürünlerden birisidir. Dekorasyon anlamında çok önemli bir yere sahip olmakla birlikte farklı amaçlar uğruna da kullanılmaktadır. Özellikle görünümün ve tasarımın ötesinde aynı zamanda alan tasarrufu da sağlamaktadır.

Giysi ve diğer kıyafetlerin muhafaza edilmesinde yatak odası modelleri ciddi bir yere sahiptir. Kişilerin alışveriş esnasında sadece tasarıma bağlı kalmadan hareket etmesinin sebebi de budur. Diğer taraftan yatak odası takımları günümüzde bireysel olarak alınabildiği gibi toptan alımlarla da müşterilere sunulmaktadır.

Başta işletme sahipleri olmak üzere farklı amaçlar uğruna toptan satışlar gerçekleşmektedir. Günümüz şartlarında yatak odası takımı toptancıları sayısı oldukça azdır. Bu yüzden seçenekler arasından doğru olanı tercih etmek daha fazla önem kazanmaktadır. İhtiyacınız olan bireysel ya da toptan alım ise Castor Mobilya ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir!

Tekil yatak odası alımına kıyasla toptan yatak odası alımlarının avantajları oldukça fazladır. Özellikle işletmelerin çok sayıda modele ihtiyacı olur. Her bir modeli tek aldığınızda fiyatlarda artışa denk gelebilirsiniz. Öte yandan toplu yatak odası satın alarak size özel fiyat teklifi sunulmasını sağlayabilirsiniz. Böylece bütçenize uygun hareket etme imkânı elde edebilirsiniz.

Yatak Odası Takımı Parçaları

Her bir yatak odası takımı kendi içerisinde farklı sayıda ürüne ve parçaya sahiptir. Ancak Castor Mobilya olarak tüm ihtiyaçlarınızı tek bir elden karşılama imkânını elde etmenizi hedefliyoruz. Bu yüzden ürün yelpazesini geniş tutarak satışlarımıza yön vermekteyiz. Takımlarımız arasında değişiklik olabilmekle birlikte genel olarak bulunan parçalar şu şekildedir:

  • Yatak Başlığı: Yatak odası takımını tamamlayan ve yatağı daha şık göstermeyi sağlayan ürünlerdir. Boyutlandırmaları kadar tasarım ve renkleri de değişiklik gösterir. Genellikle dolaplarla birlikte düşünülerek özel tasarlanırlar.
  • Bazalar: Yatağın altında yer alan bazaların ürün ve malzemeleri koruma noktasında etkisi büyüktür. Yatak odanızda kalabalık yapmasını istemediğiniz ürünleri baza sayesinde muhafaza edebilirsiniz.
  • Dolaplar: Büyük giysi dolapları sadece giysi değil farklı eşyalarınızı da korumayı sağlar. Kapaklı ya da sürgülü sistemdeki kapakları ile kullanım elde edebilirsiniz. Dört-beş kapaklı modellerin iç dizaynı da kullanım açısından oldukça uygundur.
  • Şifonyer: Hazırlanma ve makyaj adına üretilen şifonyerler genellikle çekmeceli düşünülür. Fakat sitemizde yer alan birçok modelimizde çekmecenin yanı sıra dolap kapaklarına da denk gelebilirsiniz.
  • Komodinler: Yatağın sağ ve sol taraflarında kullanacağınız komodinler geniş çekmece kapasitesine sahiptir. Modele göre tek ya da iki çekmece kapağı bulunabilmektedir. Tercihe bağlı olarak satın alınabilmektedir.

Toptan Yatak Odası Takımı Modelleri

Modeller her müşteri için ortak bir düşünce yaratmamaktadır. Zevk ve beğenilerin değişiklik göstermesi güncel modeller arasında sayısız tasarımın ortaya çıkmasına yol açmaktadır. Her bir tasarım farklı beğeniye sunularak satış sağlamayı hedeflemektedir.

Klasik, şık, modern, sportif ya da lüks… Seçeceğiniz ürünlere ve modellere sitemiz üzerinden kısa sürede erişebilirsiniz. Her tarza uygun kullanışlı ve konforlu yatak odası takımları sizler için üretilmeye devam ediyor. Üstelik toptan alımlarda uygun fiyat garantisi de sunulmaktadır.

Toptan Yatak Odası Avantajları

Dekorasyon trendleri çok hızlı değişen bir yapıya sahiptir. Güncelliğini koruyan firmamız özellikle bu alana dikkat etmektedir. Klasik yatak odası modelleri kadar trend modeller alıcılara sunulmaktadır. Farklı renk ve boyutlandırmalara sahip yüksek kalitedeki bu moda yatak odası takımlarına siz de erişebilirsiniz.

Site üzerinde birkaç inceleme yaparak var olan tüm modellere göz atabilirsiniz. Dilerseniz bireysel fiyat alma tuşu ile kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz. Dilerseniz de iletişim bilgilerinden ulaşarak toptan alımlarınız adına fiyatları bizzat temin edebilir kararınızı kısa sürede verebilirsiniz.

Yatak Odası Takımı Toptancıları

Castor Mobilya, toptan yatak odası satışı ile öne çıkan bir firmadır. Firmamız bünyesinde yer alan çok sayıda yatak odası modelleri mevcuttur. Her beğeniye hitap edecek şekilde farklı tasarımlar ortaya koyulmaktadır. Böylece herkesin ihtiyacı daha kolay yoldan giderilebilmektedir.

Diğer taraftan firmamız toptan satışlarını tecrübeye bağlı olarak üretmektedir. Her bir ürün üzerinde ince işçilikler mevcuttur. Bu işçiliklerin sıradan kişiler tarafından değil tecrübe sahibi bireyler tarafından yapılmasına özen göstermekteyiz. Böylece profesyonel bir ürün çalışması ortaya çıkabilmektedir.

Toptan Yatak Odası Takımı Fiyatları

Güncel yatak odası ücretleri gibi toptan alımlarda da ücretler değişiklik gösterecektir. En güncel hali ile fiyat almak isterseniz firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir. İnternet sitemiz üzerinden siz de dilediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Diğer taraftan talep edeceğiniz sayıya özel fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Kaliteli olması kadar güvenilir toptan yatak odası alışverişi yapacağınızın garantisini alabilirsiniz. Güvenli ödeme ve teslimat koşulları ile memnun kalacağınıza eminiz. Eğer daha önce alışveriş yapan müşterilerimizin görüşlerini merak ediyorsanız modellerin altında yer alan yorumlara da göz atmayı unutmamalısınız.