Group 717

Toptan Yatak Odası Takımı

Yaşam alanlarının en özel bölümlerinden biri olan yatak odaları benzersiz stillere sahip tasarımlarla kolaylıkla kişisel bir hale getirilebilir. Yatak odası takımı içerisinde farklı amaçlara hizmet eden mobilyalar bulunur. Birbiriyle takım şeklinde üretilen mobilyalar odada bütünlük sağlayarak, arzu edilen atmosferin oluşturulmasına yardımcı olur. Toptan yatak odası takımları içinde hem modern hem de klasik stilin esintilerine sahip detaylar bulunur. Koleksiyonun zengin çeşitliliği beğenileri, dekorasyon tercihleri farklı olan kişilere seçim yapma fırsatı sunar.

Toptan yatak odası takımı satın alırken farklı model alternatifleri yönelmek son derece doğru olur. Böylece daha geniş kullanıcı kitlesine hitap edilerek, her beklentiye uygun toptan yatak odası modelleri müşterilere sunulur. Toptan yatak odası grupları; dolap, yatak başlığı, yatak, komidin, ayna, şifonyer mobilyaları kapsar. Seri içinde tüm mobilyalar birbirini tamamlayan, devamı niteliğinde olan tasarımlardan oluşur. Castor Mobilya toptan yatak odası satışı ile showroomlarınızı düzenleyebilir, mağazayı ziyaret eden müşterilerinize ürünlerin kalitesini gösterebilme şansını sunabilirsiniz.
Toptan Yatak Odası Takımı Fiyatları

Yatak odası takımı fiyatları tekli ve toptan satış olarak farklılık gösterir. Yatak odası takımları toptan fiyatları tekli alımlara göre daha uygun etiketlerde olur. Özellikle üretim bölümü bulunmayan mobilya mağazaları için yatak odası takımları toptan fiyatları son derece ekonomik bulunabilir. Zengin model seçeneğinin de olması çeşitlilik sağlaması açısından avantajlı bulunur. Castor Mobilya toptan yatak odası takımı her bütçeye göre alternatifler sunar. Bu durumda yatak odası takımına farklı bütçe ayıran kullanıcıların beklentilerine uygun seçeneklerin sunulmasını sağlar.

Tasarımların ölçüleri de seri içinde değişkenlik gösterir. Büyük ya da küçük metrekareye sahip tüm yatak odalarına hem işlevsellik açısından uygun hem de şıklık kazandıran tasarımlar mevcuttur. Gençlerin yaşam alanlarına özel yatak odası takımları da bulunur. Aynı zamanda, toptan yatak satışı gibi özel parçalara da ulaşabilirsiniz. Dilerseniz tek parçalı toptan yatak, şifonyer, komidin gibi tasarımları isterseniz de yatak odası takımı gibi çok parçaları koleksiyonları satın almayı tercih edebilirsiniz. Markanın sunduğu diğer avantajlar ise daha ucuza toptan satış imkanının olmasıdır.
Yatak Odası Takımı Parçaları

Yatak odalarının uyumlu, dinlendirici, rahatlatıcı olması çok önemlidir. Dekoratif nitelikleri kadar konfor sağlaması özellikle yatak odası takımı parçaları seçiminde son derece önemli bir etkiye sahiptir. İç mimarlar yatak odası mobilyası satın alırken takım olarak seçim yapılmasına dikkat edilmesi gerektiğini sık sık belirtirler. Yatak odası takımı parçaları içinde aşağıda sıralanan mobilyalar yer alır.

Yatak koleksiyonun en önemli parçalarından biridir. Hem mobilyanın ölçülerine uyması gerekir hem de konfor sağlaması arzu edilir. Yatak toptancıları ile koleksiyonun boyutlarına uygun siparişler alınabilir.
Yatak başlıkları her koleksiyonun stiline göre tasarlanır. Tercihe göre bazen sadece yaşlık başlığı da satın alınabilir. Zevklere göre koleksiyona uygun olması halinde başlıklar değiştirilebilir.
Dolap, yatak odası takımının en önemli parçalarından biridir. Ölçüleri itibarıyla mobilyanın stilinin ortaya çıkmasında son derece büyük bir paya sahiptir. İç tasarım özellikleri seriye göre değişiklik gösterir.
Ayna çeşitlerinde yuvarlak, kare, dikdörtgen, beşgen formlu tasarımlar koleksiyonun tamamıyla ve şifonyer ile birebir uyumlu çerçeveler ile kaplanır. Modern, klasik, bohem gibi dekorasyon trendlerine göre ayna tasarımlarının formunda değişiklik olabilir.
Komidin; yatakların iki yanında kullanılan son derece fonksiyonel olan ve depolama amacıyla tercih edilen mini mobilyalardır. Kulplarından üretim malzemesine kadar her detayı takım ile birebir uyumludur.
Şifonyer mobilya yatak odası takımlarında tuvalet masası görevi görür. Alt kısımları kapaklı, çekmeceli ya da iki bölmeli her ikisininde bulunduğu şekilde tasarlanır.

Castor Mobilya farklı koleksiyonlarıyla toptan yatak odası takımı ihtiyacı olan firmaların taleplerine başarıyla cevap verir. İstenilen stil, ebat ve fiyat alternatifleriyle Castor Mobilya’nın zengin ürün yelpazesinden faydalanabilirsiniz.