Yemek Odası Takımları

    )

Birbirinden farklı renk ve tasarımlarıyla ön plana çıkan
yemek odası takımları hem ihtiyaçlarınızı karşılarken hem de evinizin
özel bölümünü daha iyi bir hale getiriyor.

Toptan Yemek Odası Takımı

Yaşam alanlarının salon ve oturma odası dekorasyonunda önemli bir bölüme sahip olan yemek odası takımları, büyük ya da küçük metrekareli tüm iç mekanlara uyan alternatiflerde üretilir. Castor Mobilya toptan yemek odası takımı koleksiyonunda klasik, modern, bohem, sofistike tasarımlara yer verilir. Toptan yemek odası çeşitlerinde stilleri ön plana çıkaran detaylar beğenileri, dekorasyon tercihleri birbirinden farklı olan kullanıcıların zevklerine uygun seçim yapma fırsatı sunar. Ayrıca geniş renk yelpazesi ve farklı üretim malzemesi sayesinde oturma gruplarıyla uyumlu ya da tamamen zıt takımlar koleksiyon içerisinde bulunabilir.

Toptan yemek odası grupları için de düzeni tamamlayan, farklı amaçlarda kullanılan pek çok mobilya bulunur. Açılıp, kapanabilen masa, sandalye, konsol ve ayna koleksiyon içerisinde takım olarak üretilir. Toptan olarak Castor Mobilya’nın zengin çeşitlilik sunan ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Toptan yemek odası takımları, imalathanesi olmayan mobilya markaları tarafından tercih edilebilir. Böylece müşterilere farklı alternatifler sunulması da mümkün olur. Yemek odası takımları toptan fiyatları tekli alımlara göre daha uygundur. Firmalar sipariş geldikçe değil toptan satın alım yaparak ekonomik avantajlardan yararlanabilir ve mağaza koleksiyonunu genişletebilir.

Toptan Yemek Odası Takımı Fiyatları

Yemek odası takımı fiyatları üzerinde koleksiyonu tamamlayan mobilyaların üretim malzemesi, parça adedi, kalitesi, el işçiliği, ebatları gibi tasarımsal özellikler etkili olur. Bu etkenler hem tekli hem de toptan yemek odası satışı fiyatları üzerinde belirleyicidir. Castor Mobilya seçeneklerinde her bütçeye uygun alternatifler vardır. Tasarım yönünden zengin çeşitlilik sunan marka ayrıca fiyat aralıklarıyla da geniş model seçeneğine sahiptir. Yemek odası toptancıları uygun fiyatlarla satın alma işlemini tamamlayabilir.

Castor Mobilya yemek odası takımları mağazanızdaki seçenekleri genişletmenize yardımcı olur. Dekorasyon stili, el işçiliği ve malzeme seçimi ise fiyatlar üzerinde etkili olur. Sade ve şık ayak tasarımlarına sahip masa, sandalye, konsol takımları işlemeli, oymalı ayakları bulunan stillerden daha zahmetli bir üretim sürecine sahiptir. Bunun yanı sıra minimal, modern dekorasyon stiline göre üretilen seçeneklerin klasik tarzlardaki mobilyalara göre fiyatları farklı olabilir.

Yemek Odası Takımı Parçaları

Yemek odası takımı parçaları içinde birbirinden bağımsız değerlendirilebilen mobilyalar mevcuttur. İhtiyaç olabilecek tüm mobilyalar takım içinde yer alır. Yaşam alanlarının hem yemek yeme, dinlenme hem de depolama alanı ihtiyaçları yemek odası takımında bulunur. Yemek odası takımı parçaları içerisinde bu seçenekler yer alır:

  • Yemek masası dört, beş, altı kişilik gibi değişen boyutlarda üretilir. Ayrıca açılıp, kapanabilen ergonomiye sahip alternatifleri de bulunur.
  • Sandalyeler takımın en önemli unsurlarından biridir. Tercih edilen masanın ebatlarına göre sandalye adedi değişkenlik gösterir. Koleksiyon içerisinde dört adet sandalye vardır. İlave olarak sandalye alınabilir.
  • TV ünitesi takım içinde diğer mobilyalarla birebir uyumlu olarak üretilen mobilyalardır.
  • Konsol takımları koleksiyonun tasarımlarına göre kapaklı, çekmeceli ya da hem kapak hem de çekmeceli şekilde üretilir. İç kısmı depolama alanı olarak üzeri ise aksesuarların sergilenmesi amacıyla kullanılır.
  • Konsol için ayna çerçeveli ve çerçevesiz olmak üzere iki farklı şekilde üretilir. Koleksiyonun stiline göre ayna ebatları değişiklik gösterebilir. Bazı modellerde ikili ayna kullanımı mevcuttur.
  • Ünite dolabı veya rafı TV ünitesinin üst bölümünde bulunan duvara monte edilen mobilyalardır. Bazen raf olarak bazen de kapaklı dolap şeklinde tasarlanır. Küçük eşyaların depolanmasında idealdir.

Castor Mobilya toptan yemek odası takımları ile yaşam alanlarında arzu edilen konfor ve bütünlük sağlanabilir. Siz de mağazanız için her bütçeye hitap eden fiyat aralıklarından toptan ve perakende satış imkanıyla hemen faydalanabilir, kaliteli ve şık tasarımlara mağazanızda yer verebilirsiniz.