Karizma Yemek Odası: Gümüş Tonların Işığı | Castor Mobilya

Castor Mobilya

Karizma Yemek Odası

Karizma Yemek Odası Takımı, saf ve sade güzelliğin mükemmellikle buluştuğu bir mekanda sizlere eşsiz bir deneyim sunuyor. Gümüş grisi tonlarıyla donatılmış, zarif metal ayaklı sandalyeler ve masası, modern tasarımın en ince ayrıntılarını evinize taşıyor. Konsolunun yansıtıcı cam yüzeyleri, mekânınıza derinlik katarken, parlak yüzeyler sofistike bir ışıltı yayıyor.

Teknik Özellikler
masa

MASA

EN

170

EN

170

Group 687

BÜFE

EN

180

EN

180

DERİNLİK

45

Group 681

TELEVİZYON SEHPASI

EN

180

EN

180

DERİNLİK

45

Group 685

SANDALYE

EN

160

EN

160

DERİNLİK

43

Truva Yemek Odası Takımı

Truva yemek odası takımı, evinizi güzelleştirmek adına tercih edeceğiniz en modern ürünlerden birisi! Şıklığı ve modern duruşu bir arada arıyorsanız doğru adrestesiniz. Satın alacağınız uygun fiyatlı yemek odası mobilyaları arasında ilk sıralarda Truva yemek odası takımı gelmektedir. Sahip olduğu minik işleme ve üretim aşamaları ile siz de istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

Yemek odası takımları evinizin önemli bir alanını kapsar. Sadece boyutu ve görüntüsü ile değil, işlevsel olmasıyla da bilinir. Özellikle içeriğinde yer alan konsolla birlikte ciddi bir depolama elde edebilirsiniz. Ancak satın alacağınız yemek odası setleri taleplerinizi karşılayabilir durumda olmalı. Tam da bu noktada Truva yemek odası takımı size istediğiniz görseli, işlevselliği ve boyutları verecek konumda!

Truva Yemek Odası Takımı Ürünlerinin Çeşitliliği

Toptan yemek odası dekorasyonu yaptıracaksanız, çeşitliliğe göz atmanız da var. Gerek salonunuzda gerekse ayrı bir yemek odası oluşturacaksanız uygun modele bakmalısınız. Seçim yaparken elbette bu takım içerisinde yer alan parçalara göz atmanız gerekir. Özellikle satın aldıktan sonra işlevsellik elde etmek adına bol çeşit sunan modeller öne çıkacaktır.

Tek bir alışveriş ile birden fazla parçayı bir araya getirmesi ile Castor Mobilya firmamız bu yüzden öne çıkmaktadır. En çok satışa sunulan Truva yemek odası takımı elbette zarif görüntüsü ile dikkat çekiyor. Ancak bunun ötesinde çeşitliliği, klasik modellerden farklı olması da tercih sebeplerinden birisidir. İşte, bahsedilen bu yemek takımı içerisinde yer alan bazı parçalar.

Yemek Masası

Yemek odası takımı denildiğinde alıcıların dikkat edeceği ilk nokta şüphesiz yemek masası olacaktır. Özellikle kalabalık ailelerin ya da misafir ağırlamayı sevenler için bu nokta önem kazanmaktadır. İnceleyeceğiniz Truva yemek odası takımı içerisinde masa 170*170 ebatlarında üretilmiştir. Beyaz yüzeyinde orta kısımdan açılır panelleri bulunur. Böylece masa kapalıyken de açıkken de farklı sayıda misafire hizmet etmenizi sağlar.

Sandalyeler ve Banklar

Toptan yemek sandalyeleri arıyorsanız, Truva yemek odası takımı yine sizi memnun edecek bir yapıya sahiptir. İçe doğru oyuk bir model olması bel ve sırt desteği alınmasını sağlar. Bu da uzun süreli sohbetlerinizde rahat hissetmeye neden olur. Diğer taraftan dış yüzeyinde oluşturulmuş çizgiler modern havayı salonunuza getirmenizi sağlar. Ayak yapısındaki farklılık da konsol ile bütünleşerek şık bir ortam yakalamanızda yardımcı olacaktır.

Konsol ve Dolaplar

Castor Mobilya olarak müşterilerimize toptan yemek odası mobilya setleri sunmaya devam ediyoruz. Bahsettiğimiz bu model üzerinde en göze çarpan ve iddialı bulunan alan ise konsoldur. Konsol yüzeyinde masa ve sandalye ayakları ile bütünlük sağlayacak altın/gold detaylar dikkat çekmektedir. Beraberinde dört kapaklı bir yapısı ile yemek takımlarınızı ve diğer eşyalarınızı muhafaza edecek alan oluşturur. İki kapağı ayna şeklinde olarak ortamda ferah hava yakalamanızı sağlar.

Truva Yemek Odası Takımının Özellikleri

Toptan yemek odası takımları ya da tekli alımlarında müşterilerin dikkat ettiği bazı özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler ışığında karar verildiğinden alım öncesi dikkat etmekte fayda vardır. Eğer siz de Truva yemek odası takımı hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bahsedilecek bu özelliklere dikkat etmelisiniz.

 • Tasarım Detayları:

Saf beyaz ve gold detayları ile yemek takımı dikkat çekmektedir. Ağırlıklı olarak ortama ferah hava verecek beyazı görebilirsiniz. Küçük detaylarını incelediğinizde ise beyaz ile gold uyumuna denk gelirsiniz. Gold detayları yemek masası, sandalye ayakları, konsol kapaklarında sık sık kullanılmıştır. Beraberinde takım içerisindeki parçaların ince çizgili detayları, rahat hissettirecek konforlu malzemeleri mevcuttur.

 • Boyutları:

Satın alacağınız Truva yemek odası takımının her bir parçası özel ölçülerle üretilmiştir. Yemek masası 170*170 boyutundadır. Açılır-kapanır mekanizmasından dolayı özellikle kalabalık yemeklerde kolay kullanım sağlar. Altı ayrı sandalyesi mevcuttur 160 cm boyutu ve 43 cm derinliği vardır. Büfe/konsolunda ise 180 cmlik bir genişlik ve 45 cmlik bir derinlik hesaplanmıştır. Dahil edeceğiniz televizyon ünitesi ile 180 cm genişliğinde alanı doldurabilirsiniz, derinliği ise 45 cm tasarlanmıştır.

 • Genel İçeriği:

Toptan yemek odası takımları içeriğinden dolayı çok sık tercih edilmektedir. Markamızda sunduğumuz Truva yemek odası takımı ile ihtiyacınız olan birçok eşyayı alabilirsiniz. İçeriğinde orta alanından açılıp genişleyen masası, altı adet sandalyesi, bir adet televizyon ünitesi ve konsolu bulunmaktadır.

 • Fiyatlandırma:

Fiyatlandırmalar her bütçeye uygun olacak şekilde hesaplanarak Castor Mobilya firmamız bünyesinde sunulmaktadır. Özellikle yemek masası toptan satışı noktasında yapacağınız alışverişte kârlı bir hale gelebilirsiniz. Siz de güncel fiyatlar için firmamızla iletişime geçmeyi unutmayın.

Truva Yemek Odası Takımının Avantajları

İlk etapta toptan klasik yemek odası takımları görünüşleri ile dikkat çeker. Beraberinde özellikleri ve sağladıkları avantajlar ile diğer modellerden ayrılmaktadır. Alışveriş sırasında karar vermeye yardımcı olan bu avantajlar ile siz de memnun olabilirsiniz. Satın alacağınız bu model ile elde edebileceğiniz avantajlar şu şekildedir:

 • Estetik Görünüm: Sahip olduğu tasarımından dolayı estetik bir görünüm sağlayacaktır. Kullanacağınız oda fark etmeksizin kolay uyum sağlar. Çünkü beyaz rengi sayesinde diğer renklerle doğrudan kontrast oluşturacaktır. Aynı zamanda detayları da estetik bir yapı oluşturmasında etkili olmaktadır.
 • Kullanım Kolaylığı: Kullanım esnasında avantajlar elde edebilirsiniz. İlki masanın açılmasından dolayı alanda genişleme sağlamasıdır. Çoklu misafir katılımı olduğundan bu yönde avantaj sağlayabilirsiniz. Diğer taraftan temizlik, boyutlandırması kullanım aşamasında etkili olacaktır.
 • Dekoratif Oluşu: Dekorasyon oluşturmak birçok bireyin dikkat ettiği alanlardan birisidir. Dekoratif olması özellikle sandalye ayaklarının farklı olması, konsoldaki ayna detayları ile sağlanmaktadır. Yer vereceğiniz odanızda ihtiyacınız olan modern görünümü elde edilebilir.
 • Uygun Fiyat Teklifleri: Uygun fiyatlandırma özellikle toptan satışlarda önemlidir. Gerek yemek odası aksesuarları toptan satışı gerekse genel büyük mobilyalar için gereklidir. Özellikle satış sağlamayı düşünen mobilya markaları, mağazalar için uygun fiyat teklifleri alabilirsiniz.
 • Tekli ve Toptan Yemek Odası Satışı: Truva yemek odası takımını ister tekli isterseniz toplu satın alabilirsiniz. İhtiyacınız kadar olan sayıyı belirtmeniz yeterli olacaktır. Kısa sürede tarafınıza hazırlanarak yüksek kalite ile ulaştırılacaktır.
 • Temizlenebilir Olması: Yemek odası takımı özellikle çok toz toplaması ve kirlenme olasılığı ile bilinmektedir. Bu sebepler göz önünde bulundurulduğunda kolay temizlenebilir olması alıcıların tercihi olmaktadır. Özellikle beyaz renk olması da bu noktada endişe yaratsa da yapısı sayesinde temizlenebilir yapıdadır.

Truva Yemek Odası Takımının Toptan Satışında Kalite ve Güvence

Toptan yemek odası satışı farklı mağazalar ve satışçılar tarafından ihtiyaç olarak ortaya çıkar. Tekli satışlara nazaran daha büyük bir özen gerektirmektedir. Çünkü toplu teslimat sürecinde tüm ürünlerin ortak bir kalitede olması gerekir. Aynı zamanda firmanın teslimat sırası ve zamanında güvence sağlaması şarttır.

Siz de Truva yemek odası takımı başta olmak üzere yemek odası toptan satışı için Castor Mobilya firmamızla çalışabilirsiniz. İhtiyacınız olan ya da satmayı, kullanmayı düşündüğünüz tüm yemek odası takımlarını sitemizden inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Truva Yemek Odası Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Başta Truva yemek odası olmak üzere diğer tüm yemek odası takımlarını alırken belli başlı unsurlara dikkat etmenizde fayda var. Bunlar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Takım içeriği,
 • Fiyatlandırma,
 • Satış yapan firmanın güvenirliği,
 • Mevcut tecrübe,
 • Tasarım,
 • Teslimat süreci.

Bu durumlara dikkat ederek yemek odası takımınızı alabilir, tercihinize karar verebilirsiniz.

36,000.00 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Karizma Yemek Odası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir