Malatya Toptan Mobilya Fiyatları 2022 - CastorMobilya.com

Castor Mobilya

Castor Mobilya Blog

Malatya Toptan Mobilya Fiyatları 2022

Malatya toptan mobilya firmamız sizin beğenilerinize uygun çeşitlerle yeni seçenekler sunuyor. Dilediğiniz ürünü  hızlıca alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çekyat Modelleri 2022

Yeni model çekyat tasarımlarını mağazamızda bulabilirsiniz. Alt kısmı yüklük ve eşya depolama gibi düşüneceğiniz çekyat modelleri için beklentilerinizi karşılayan  ürünler sunuyoruz.

Çekyatlarda sade renkler seçebileceğiniz gibi karışık renk modelleri bulabilirsiniz. Bazı modeller koldan dayanma yeri olan ürünlerdir. Bazı modeller ise yanları açık şekilde kullanım sağlayabilir. Kendi seçimlerinizde hangi model ve büyüklük size uygunsa bu doğrultuda seçim yapabilirsiniz.

Günlük kullanım çekyat modelleri işlevsel açıdan büyük faydalar sağlar. Çünkü yatak halinde kullanımı, oturma malzemesi olması gibi birçok işlevi vardır.

Vitrin Modelleri

Yeni tekli vitrin modellerini mağazamız üzerinde bulabilirsiniz. Birbirinden güzel cam ve ahşap malzeme vitrinlerden beklentinizi karşılayan seçimler yapabilirsiniz. Vitrin kullanımı zor ve dikkat gerektiren şekilde olabilir. Çünkü cam vitrinler iç kısımları da  raflarda cam görüntüsü varsa kırılmaması için ek dikkat gerektirir.

Mobilya vitrinlerde çekmeceli veya çekmece olmayan özellikte ürün türlerini mağazamızda bulabilirsiniz. Vitrin türleri seçimi yaparken yatay mı dikey mi seçeceğinize karar vermelisiniz. Sağlamlık açısından ürünlerimizin uzun süre kullanım garantisi vardır.

Dış etkenlere karşı mobilyalarınızın nasıl korunacağını belirlemelisiniz. Mobilya mağazamızdan ürün aldığınızda kullanım için öneriler de size söylenecektir.

Kitaplık Modelleri

Evlerinizde kitaplarınızın olduğu çalışma odaları, salonlar, oturma odaları veya diğer alanlarda derli toplu bir görüntü vermek üzere kitaplık modelleri seçimi yapabilirsiniz. Mağazamızda tekli ve çalışma masası ile beraber kullanım sağlayabilirsiniz.

Kitaplık seçerken kitap sayısı ve süs eşyası koymak için alanlar da etkili olabilir.  Örneğin süs ve dekorasyon malzemeleri de koyacaksanız büyük bir kitaplık bulabilirsiniz. Raflı kitaplıklar, geniş ve çok gözlü modeller sıkça kullanılan ürünlerdendir. Çocuk ve genç odalarında genellikle ince uzunlamasına kitaplıklar kullanılır.

Mobilya Dekorasyon Özellikleri

Mobilya türleri ve dekorasyon malzemeleri arasında paralel bir ilişki vardır. Dekorasyon malzemeleri sadece aksesuar değil, aslında bir ev içinde oluşan tüm bölümleri ifade eder. Aksesuar dekorasyonu, mobilya dekorasyonu, halı, koltuk vs. dekorasyonu gibi çeşitlerde kullanım algılanabilir.

Malatya Toptan Mobilya

Mobilya seçimlerinizi dekorasyon açısından beklentilerinize göre yapabilirsiniz.  Bir alanda yer ayarlamasını öncelikle iyi şekilde yapmalısınız. Oturma odası, yatak odası, çocuk odası, salonlar, mutfak alanları gibi yerlerde mobilya modelleri genel bütünde iyi görünmelidir.

İyi bir mobilya dekorasyonunda yapılması gereken temel işlem karmaşa görünmemesidir. Çünkü belirli bir sistem görünmediğinde düzensiz oda göz ve genel algıları rahatsız edebilir. Mobilya seçiminizde renk geçişlerinizi iyi ayarlamalısınız. Çünkü boğucu bir görüntü meydana gelebilir. Boğucu görüntü oluşmamasını zıt renklerin doğru miktarda kullanılması ile yapabilirsiniz. Ayrıca çok sık eşya kullanmamalısınız.

Mobilya ürünleri fiyat kalite dengesi açısından en uygun şekilde sizlere sunulmaktadır. Mağazamızda verimi yüksek ve avantajlı modellerden her daim alabilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz.www.castormobilya.com üzerinden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Castor Mobilya Kaliteli mobilyayı en uygun fiyatlarla evlere taşıyarak yaşam alanınızı dokunuşlarıyla güzelleştiren Castor Mobilya, 2018 yılında kuruldu. Tasarımdan başlayarak ürünün müşteriye ulaşmasına kadar her aşamada kaliteyi önceliği olarak benimseyen Castor Mobilya, başarısıyla kısa sürede 81 ile dağıtım yapmaya başladı.

Castor Mobilya, hızlı üretim gücü, uluslararası standartlardaki tasarımları ve müşteriye özel üretimi ilkeleriyle İstanbul-Yenibosna’daki fabrikasında üretime devam ediyor. Müşteri odaklı satış anlayışını benimserken satış ve satış sonrası hizmetlere kadar her aşamayı titizlikle kontrol ediyor ve dünya çapındaki gelişmeler doğrultusunda yeniliklere imza atıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir