Gardırop Kesilir mi? Gardırop Nasıl Kesilir?

Castor Mobilya

Castor Mobilya Blog
gardrop kesilir mi

Gardırop Kesilir mi? Gardırop Nasıl Kesilir?

Gardırop kesimi, kullanılmış olan gardıroplarda yeni düzenlemeler yapma amacı ile gerçekleşmektedir. Gardırop kesimleri işin ustaları tarafından gerçekleştirilmekte olup, kişilerin istek ve arzularına göre gardıropların iç düzenlemeleri ve boyutları değiştirilebilmektedir. Gardıropların başka bir yere taşınması veya kullanışsız olarak tasarlanması sonucunda yeni bir gardırop almak yerine, var olan gardırobu kestirerek düzenlemek tercih edilebilmektedir.

Gardırop Kesimi Nedir ?

gardrop nasıl kesilir

Gardırop kesim işlemi, var olan gardıroplarda değişiklik yapmak isteyen kişilerin uygulamış oldukları bir yöntemdir. Genelde yeni bir eve taşınma, odaların değişmesi, gardırobun iç alanının kullanışsız olarak dizayn edilmiş olması gibi sebeplere bağlı olarak gardırop kesim işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Gardırop kesimine ek olarak istenildiği takdirde gardıroba ek parçalar eklenebilmektedir. Aynı zamanda gardırobun iç dizaynı daha kullanışlı hale getirilebilmektedir. Bu sayede yeni bir dolap almaktansa daha uygun bir fiyata istenilen şekilde bir gardırop elde edilebilir.

Gardırop Nasıl Kesilir ?

“Gardırop kesilir mi?” sorusunun yanı sıra “Gardırop nasıl kesilir?”, sorusu da sıklıkla sorulmaktadır. Bu sorunun cevabı ise işin ustaları tarafından verilmekte olup, olumlu bir şekilde yanıtlanmaktadır. Gardırop kesme işlemi çok sık karşılaşılan bir işlem olmamakla birlikte zahmetli ve zor bir işlem olması ile de bilinmektedir. Bu sebeple mutlaka işin ustaları tarafından yapılması gerekmektedir. Belirli marangoz servislerine başvurular sonucunda gardırop adresten alınarak istenilen şekilde kesilip, düzenlenip adrese geri teslim edilmektedir.

Gardırop kesmek, genelde kullanış bakımından elverişsiz veya boyutu fazla olan gardıroplar için kullanılan bir eylemdir. Bu sebeple, gardırop kesme işlemi sonucunda iki farklı gardırop ya da ek parçalar ortaya çıkabilmektedir. Bu parçalar da çoğu zaman farklı yerlerde kullanılarak değerlendirilmektedir.

Gardırop Kesiminde Nelere Dikkat Edilir ?

gardrop kesmek

Gardırop kesimi, en çok boyutların uymaması problemi sonucunda ortaya çıkmaktadır. Kişilerin bu anlamda kesim sonrasında böyle bir problemle karşılaşmamaları için mutlaka doğru ölçü alımı yapmaları gerekmektedir. Gardırobun konulacağı alanın ve yeni gardırop ölçülerinin doğru şekilde alınması, kesme işlemi açısından önem kaydetmektedir. Aynı zamanda kesme işlemi sonrası küçülen gardıroplarda, kullanışlılık ve yer kazanma açısından iç düzenlemelerin yaptırılması da tercih edilmektedir.

 

Öneri: Gardırop kestirmeden önce düzeniniz nasıl olacak, nasıl bir iç hacim ve bölme istiyorsunuz bunlara karar verdikten sonra gardırop ebatlarını küçültmeye gitmenizde fayda olacaktır. Bunun için gardırop düzeni hakkındaki makalemizi incelemenizi öneririz.

Castor Mobilya Kaliteli mobilyayı en uygun fiyatlarla evlere taşıyarak yaşam alanınızı dokunuşlarıyla güzelleştiren Castor Mobilya, 2018 yılında kuruldu. Tasarımdan başlayarak ürünün müşteriye ulaşmasına kadar her aşamada kaliteyi önceliği olarak benimseyen Castor Mobilya, başarısıyla kısa sürede 81 ile dağıtım yapmaya başladı.

Castor Mobilya, hızlı üretim gücü, uluslararası standartlardaki tasarımları ve müşteriye özel üretimi ilkeleriyle İstanbul-Yenibosna’daki fabrikasında üretime devam ediyor. Müşteri odaklı satış anlayışını benimserken satış ve satış sonrası hizmetlere kadar her aşamayı titizlikle kontrol ediyor ve dünya çapındaki gelişmeler doğrultusunda yeniliklere imza atıyor.

Comments are closed.