Mobilya Bayilik Veren Firmalar Arasında Castor Mobilya Ayrıcalığı ile Tanışın!

Mobilya Bayilik veren firmalar genellikle ürün çeşitlendirme ve farklılığında aynı özelliklere sahiptir. Fakat mobilya bayilik sektörde giderek artmasına rağmen Castor Mobilya ürünlerde yeni tasarım ve farklılıklara gitmiştir. Gün geçtikçe standart olan mobilya ürünleri bireylerin evlerini tek tipe çevirmiştir. Castor Mobilya ile ürünler isim noktasında bile farklılığa gitmiştir. Geniş ürün seçeneği ve yelpazesine sahip olan Castor Mobilya’dan mobilya bayilik alabilir, mağazanızda mobilya ürün çeşitliliğinizi artırabilirsiniz.

Mobilya Bayilik Sisteminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Öncelikle hangi ürün çeşidini ve hangi ürün kategorisini almanız gerektiğini bilmelisiniz. Almak istediğiniz ürün kategorisi yatak odası takımı, yemek takımı, oturma grubu, köşe takımı veya aksesuarlar olarak çatı ürünler belirlemelisiniz. Belirlediğiniz bu çatı ürünlerin her biri içerisinde tek tek ürün barındırdığından, hangi ürünün ne kadar önem arz ettiğini sizler belirlemelisiniz. Ayrıca sizler için önemli olan ürünlerinizden de toplu mobilya grupları oluşturabilirsiniz. Daha çok takım olarak gruplara ayrılan mobilya bayilik almak istediğinizde toptan ve fiyat politikasını gözetmelisiniz. Her şeyden önce mobilya bayilik ‘te parça ürün almak yerine toplu takım veya grup ürünler almanızı tavsiye ediyoruz.

Castor Mobilya Bayilik Veriyor!

Mobilya bayi dostu olan Castor Mobilya ile yüksek kalite yüksek üretim hızı ve düşük fiyat bandını çok rahat yakalayabilirsiniz. Mobilya bayiniz içerisinde ürün çeşitliliğini eşsiz Castor Mobilya ile artırmak istemez misiniz? 27 İldeki mobilya mağazalarında Castor Mobilya ürünleri satılmaktadır. Mağaza sahipleri en çok satılan ürünler arasında Castor Mobilya satıldığını bizzat belirtmektedir. En çok satışı bulunan Anadolu şehirleri arasında Samsun, Muş, Kahramanmaraş, Kayseri, Diyarbakır ve Erzurum illeridir. Castor mobilya ürünlerini mağazasında konumlandıran mağaza sahipleri tekrar sipariş vermek istemektedirler. Bu durum Castor Mobilya açısından güven oluşturduğu anlamına çokça gelmektedir.

Siz değerli mağaza sahipleri mobilya bayilik veren firmalar ararken özellikle Castor Mobilya ürünlerini de denemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Bayi dostu mobilyalarımızla Castor ürünlerini mağazanızda satmak için sizleri beklemekte.

Castor Mobilya ürünlerini görmek için TIKLAYIN!