Manisa Toptan Mobilya - CastorMobilya.com

Castor Mobilya

Castor Mobilya Blog
Yemek Odaları

Manisa Toptan Mobilya

Evinizin güzelleşmesi, yaşam alanınızın daha kaliteli olması amacıyla toptan mobilya satışlarımızla müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

Manisa Toptan Mobilya hizmetlerimizle her insanın yaşam alanının o insan için çok önemli olduğunun bilincinde hareket ediyoruz. Yaşam alanlarınızı birbirinden farklı renkler ve konseptler ile hazırlamaya çalışıyoruz. Mobilyalarımız ile her geçen yıl farklılıklarımızı ortaya koymaya devam ediyoruz. Birbirinden şık ve modern mobilya çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Sadece bir ürünü bir gün kullanmak için değil yıllarca aynı kalitede kullanabilmeniz için hizmet vermekteyiz. Evinizin her köşesinde istediğiniz renk ve tarzda mobilya ile döşeyebilirsiniz. Sürekli yenilenen modaya uygun mobilyalarımızı keşfetmek için mağazamıza uğrayabilirsiniz.castormobilya.com‘ daki şifonyer, baza başlık, tv-ünite modellerine göz atabilirsiniz.

Manisa Toptan Mobilya Hizmetlerimiz Hakkında

Yıllara dayalı hizmetlerimiz ve toptan mobilya Manisa şubemizle birlikte bir aile kurduk. Güven, etik ticaret ve yaşam alanlarınıza tılsımlı dokunuşlarla her bir misafirimizin yaşam alanına dokunuyoruz. Benzersiz hikâyeler katmak istiyoruz. Düğün zamanında ekonomik koşullarda sahip olmak istediğiniz mobilyalar mağazamız aracılığıyla sağlanıyor. En uygun fiyat garantisi ile kaliteli mobilyalarınızın üzerinde keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Mobilyalarınızın kurulumlarına kadar her hizmette yanınızda olmaya devam ediyoruz. Toptan mobilya hizmetleri deneyimli personellerimiz tarafından güler yüzle yapılmaktadır. Firmamız, Kalite ve fiyat uygunluklarımızla orta gelirdeki müşterilerimiz aracılığıyla oldukça yoğun istek gördü. A’ dan Z’ ye evinizin tüm mobilyasına en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim. Satın almış olduğunuz mobilyaların montaj işlemlerini siz yorulmadan gerçekleştiriyoruz. Taşıma hizmetimiz ve montaj hizmetlerimizle misafirlerimize yeni yaşam alanları hazırlıyoruz.

Manisa Toptan Mobilya Fiyatlarımız

Her mobilya üretimi sırasında ayrı bir hikâyeye eşlik etmek için hazırlanır. Manisa toptan mobilya mağazamızda biz bu hikâyeleri canlandırmak için çalışıyoruz. Her mobilyanın farklı hikayesi olduğu gibi farklı fiyatı bulunuyor. Kalite ve güven çerçevesinden yıllardır hizmet verdiğimiz sektör de en uygun fiyatlarla sizleri buluşturmaya devam ediyoruz. Piyasa koşullarına göre daha sağlam ve daha uygun fiyat politikası ile sizleri buluşturmaya devam ediyoruz. Mobilya malzemelerimiz kaliteli ve sağlıklı üretilmektedir. Müşterilerimizin sağlığına önem verdiğimiz gibi doğaya da her hangi bir zarar vermemek doğrultusunda çalışmaktayız. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilmek için mağazamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Misyon

Bir Ege markası olmayı ve iletişim gerçekleştirirken enternasyonel bir dili sahiplenmek istiyoruz. Birbirinden bağımsız bireysel zevklere ve tasarım dünyasını da kapsayacak bir markayı müşterilerimize lanse etmek istiyoruz. Birbirinde şık ve modern görünüme sahip mobilyalarımızla mağazamızı imza olarak misafirlerimize sunmayı arzuluyoruz.

Vizyon

Her misafirimize hitap edecek mobilyalarımızla sevilen bir marka olmayı hedefliyoruz. Bu süreçte profesyonellikle ve sabırla ilerlemeyi sürdürebilir başarı olarak düşünürken, doğanın ve her canlının refahı için çalışan bir marka olmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Toptan mobilya hizmetlerimizle sektörün en iyisi olmanın ve verdiğimiz hizmetlerin kalitesine inanarak devam edeceğiz.

 

Yakın bölgelerdeki toptan mobilya:

Castor Mobilya Kaliteli mobilyayı en uygun fiyatlarla evlere taşıyarak yaşam alanınızı dokunuşlarıyla güzelleştiren Castor Mobilya, 2018 yılında kuruldu. Tasarımdan başlayarak ürünün müşteriye ulaşmasına kadar her aşamada kaliteyi önceliği olarak benimseyen Castor Mobilya, başarısıyla kısa sürede 81 ile dağıtım yapmaya başladı.

Castor Mobilya, hızlı üretim gücü, uluslararası standartlardaki tasarımları ve müşteriye özel üretimi ilkeleriyle İstanbul-Yenibosna’daki fabrikasında üretime devam ediyor. Müşteri odaklı satış anlayışını benimserken satış ve satış sonrası hizmetlere kadar her aşamayı titizlikle kontrol ediyor ve dünya çapındaki gelişmeler doğrultusunda yeniliklere imza atıyor.

Comments are closed.