Bingöl Toptan Mobilya - CastorMobilya.com

Castor Mobilya

Castor Mobilya Blog
Çorum Toptan Mobilya

Bingöl Toptan Mobilya

Bingöl de uzun zamandır kurumsal bir firma olarak mobilya tasarımı, imalatı ve satışı yapan bir firmayız. Uygun ücretlerde hayalinizdeki mobilyayı kolay ödeme imkânı ile sizlere sunuyoruz.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte Bingöl toptan mobilya firmamız kurumsal bir şekilde kurulduğu yıldan itibaren aralıksız hizmetini sürdürüyor. Mobilya tasarımları için Türkiye’nin önde gelen isimleri ile eşsiz ürünler üretiyoruz. İmalatını özel olarak gerçekleştirdiğimiz lojistik merkezimizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Bingöl toptan mobilya firması olarak uygun ödeme imkânımız ile sektörde tercih edilen firma oluyoruz. Firmamız geniş üretim kapasitesi ile Türkiye’nin tüm illerine imalatımızı gerçekleştiriyoruz. Sahip olduğumuz deneyimlerimiz ile müşterilerimizin hayalini gerçekleştirecek şekilde ürün tasarımlarını yapıyoruz. Toptan mobilya siparişlerinin aciliyeti var ise en hızlı şekilde teslimatını sağlıyoruz. Bu konuda bizi tercih eden müşterilerimizin şüphesi olmamalıdır. Geniş kapasitemiz ve uzman personellerimiz ile tüm teslimatları zamanında gerçekleştiriyoruz.

Bingöl Mobilya Üreticisi

Bingöl de mobilya üretimini gerçekleştiren pek çok firma var. Ancak günümüzde artan maliyet doğrultusunda çoğu firma ürünlerin kalitesini düşürüyor. Bu durum da müşteriyi hüsrana uğratabiliyor. Firmamız kurulduğu yıldan itibaren tasarımını yaptığı ürünlerin tamamını kaliteli malzemelerden üretmektedir.

Bingöl lojistik firmamız aracılığı ile üretimini ve satışını yaptığımız ürünlerde garantili hizmet sunuyoruz. Türkiye’nin 81iline verdiğimiz toptan mobilya hizmetimiz ile kaliteli ve şıklığa önem veriyoruz. Geniş üretim hacmimiz ile her zevke uygun toptan mobilya için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Geniş ürün çeşitliliğimiz ile standartların üzerinden tasarım hizmetini vermekteyiz. İmalatını yaptığımız tüm ürünler de %100 müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Bunun için personellerimiz ile birlikte aralıksız hizmet sunuyoruz. Ürün çeşitliliğimizin yanı sıra uygun ücretler hizmet sunuyoruz. Kolay ödeme imkanımızdan yararlanmak için dilediğiniz model tercihinde bulunabilirsiniz. Kolay ve hızlı teslimatımız ile Türkiye genelinde diğer firmalara rakip bir firma olarak bilinmekteyiz.

Bingöl Mobilya Firması

Firmamız kurumsal bir şekilde tasarladığımız ürünlerin imalatını ve satışını gerçekleştirmektedir. Tecrübeli olarak hizmet sunduğumuz mobilya sektöründe lider vasfına sahibiz. Bu doğrultuda yemek odası, oturma odası, gardırop, yatak odası , baza-başlık modelleri, komidin, vb. diğer tüm mobilyalar için tek adres toptan mobilya Bingöl firmasıdır.

Toptan mobilya siparişleriniz de sizlerin hayalini gerçekleştirmek için tasarımcılarımız hizmet sunmaktadır. Tercih ettiğiniz ürünlerde değişim isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tasarım ekiplerimiz her yıl sizlerin taleplerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor. Uzun kullanıma sahip kaliteli ürünlerimize ulaşmak için sitemizde yer alan mobilya kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

Kaliteli ürünleri uygun ücretler Bingöl mobilya firması ile sahip olabilirsiniz. Yaşam alanınıza renk, şıklık, zariflik ve modernlik katacak tasarım ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Firmamız hızlı üretim gücü başta olmaz üzere kalite ve Uluslararası kaliteye uygun şekilde hizmet sunmaktadır. Daha fazla bilgi için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunmak ve sizleri memnun etmek bizim asli görevimizdir.

Castor Mobilya Kaliteli mobilyayı en uygun fiyatlarla evlere taşıyarak yaşam alanınızı dokunuşlarıyla güzelleştiren Castor Mobilya, 2018 yılında kuruldu. Tasarımdan başlayarak ürünün müşteriye ulaşmasına kadar her aşamada kaliteyi önceliği olarak benimseyen Castor Mobilya, başarısıyla kısa sürede 81 ile dağıtım yapmaya başladı.

Castor Mobilya, hızlı üretim gücü, uluslararası standartlardaki tasarımları ve müşteriye özel üretimi ilkeleriyle İstanbul-Yenibosna’daki fabrikasında üretime devam ediyor. Müşteri odaklı satış anlayışını benimserken satış ve satış sonrası hizmetlere kadar her aşamayı titizlikle kontrol ediyor ve dünya çapındaki gelişmeler doğrultusunda yeniliklere imza atıyor.

Comments are closed.