Balıkesir Toptan Mobilya - CastorMobilya.com

Castor Mobilya

Castor Mobilya Blog

Balıkesir Toptan Mobilya

Kaliteli, şık ve sağlam mobilya üretimi yapan Balıkesir toptan mobilya firmamız %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır.

Balıkesir toptan mobilya firmamız kurulduğu tarihten bu yana kurumsal bir firma olarak tasarım ürünler sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve uygun ücretlerde garantili hizmet sunmaktayız. Uzman personellerimiz ile Türkiye’ nin en önemli tasarımcı personellerimiz ile mobilya üretimi yapmaktayız. Yatak odası, oturma odası, salon,gardırop modelleri, tv-ünitesi başta olmak üzere diğer mobilya üretimlerini de yüksek kalitede üretmekteyiz.

Sizlere sunduğumuz toptan mobilya hizmeti ile Türkiye genelinde tanınan ve geniş müşteri potansiyeli ile aralıksız hizmet veren lider bir firmayız. Ülkemiz’ in 81 iline toptan mobilya üretimi ve imalatını güvenilir ve kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Firmamızın sahi olduğu teknolojik yenilikleri ile üretim tesislerimizde çalışan tüm personellerimiz işinin bilincinde bir şekilde hizmet veriyor. Mobilyalarımızın sağlamlığı ve kalitesi için kullandığımız malzemelere önem veriyoruz. Müşteri memnuniyetini benimseyen ve özveri ile hizmet sunan toptan mobilya Balıkesir firmamızı dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Balıkesir Toptan Mobilya Hizmeti

Balıkesir mobilya olarak verdiğimiz toptan ucuz mobilya imalatı ile satış hizmeti vermekteyiz. Son derece şık ve kaliteli mobilya tasarımları yapan firmamızı dilediğiniz zaman tercih edebilirsiniz. Özellikle görselliğe önem veren müşterilerimizin tasarım mobilyalarımız ile dikkatini çekmekteyiz. Bu nedenle geniş üretim ağımız ile tüm mobilyalarımız diğer toptan mobilya firmalarına göre daha fazla ilgi görmektedir.

Ülkemiz de güvenilir bir şekilde teslimatı sağlayan uzman personellerimiz ile firma olarak toptan mobilya sektöründe zirve de yerimizi koruyoruz. Sahip olduğumuz iş tecrübesi ve ürün çeşitliliğimiz ile müşterilerimizin beğenisi için aralıksız hizmet veriyoruz. Kurumsal bir mobilya firması olarak her zevke uygun şekilde tasarımlar yapıyoruz. Özel üretim mobilyalarımızın tamamı kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Dünya Standartları Üzerinde Mobilya Üretimi

Dünya çapında mobilya üretim potansiyelini aşarak yüksek kalite, şıklık ve sağlamlığı esas alarak imalat ve satışını yapmaktayız. Türkiye de en iyi mobilya tasarımcıları ile siz değerli müşterilerimize ilgi görecek mobilyalar üretmek için hizmet veriyoruz. Farklı zevklere hitap ederek uygun fiyat ödeme seçenekleri ile olanak sağlıyoruz. Tüm mobilya ihtiyacınızı Balıkesir toptan mobilya üretimini kusursuz gerçekleştiren firmamızı şüphesiz istediğiniz zaman tercih edebilirsiniz.

Her yıl geliştiren ve yenilenen mobilyalarımızı müşterilerimize sunmak için hiç durmadan çalışıyoruz. Tüm Balıkesir toptan mobilya ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7/24 hizmet veriyoruz. Alanında uzman tasarım ekiplerimiz ile sizlerin isteklerine göre hareket ediyoruz. Beklentilerinizi karşılayacak tasarımlar üreterek toptan mobilya hizmeti sunuyoruz. Her zaman sağlamlığı ve kaliteyi ön planda tutarak uzun kullanım ömrüne sahip mobilya üretimi ve satışını gerçekleştiriyoruz. Sitemiz üzerinde yer alan mobilyalarımızı inceleyerek genel bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda iletişim adreslerimizden mobilya ve fiyat hakkında bilgi edinebilirsiniz. Siz kıymetli müşterilerimize eşsiz toptan mobilya hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız.

Castor Mobilya Kaliteli mobilyayı en uygun fiyatlarla evlere taşıyarak yaşam alanınızı dokunuşlarıyla güzelleştiren Castor Mobilya, 2018 yılında kuruldu. Tasarımdan başlayarak ürünün müşteriye ulaşmasına kadar her aşamada kaliteyi önceliği olarak benimseyen Castor Mobilya, başarısıyla kısa sürede 81 ile dağıtım yapmaya başladı.

Castor Mobilya, hızlı üretim gücü, uluslararası standartlardaki tasarımları ve müşteriye özel üretimi ilkeleriyle İstanbul-Yenibosna’daki fabrikasında üretime devam ediyor. Müşteri odaklı satış anlayışını benimserken satış ve satış sonrası hizmetlere kadar her aşamayı titizlikle kontrol ediyor ve dünya çapındaki gelişmeler doğrultusunda yeniliklere imza atıyor.

Comments are closed.