Vanessa yemek odası - Castor Mobilya

Castor Mobilya

Vanessa Yemek Odası

Göz alıcı yemek odası, modern tasarımı ve zarif detaylarıyla size unutulmaz bir yemek deneyimi sunuyor. Vanessa Yemek Odası, yüksek kaliteli malzemeler ve özenli işçilikle tasarlandı. Masanın zarif ve büyüleyici görünümü, sevdiklerinizle birlikte keyifli yemekler paylaşmanız için ideal bir ortam sunuyor. Geniş yüzeyi, şık sunumlar yapmanızı sağlıyor.

Farklı renk seçenekleriyle sunulan Vanessa Yemek Odası, evinizin dekorasyonuna mükemmel bir uyum sağlıyor. 

Teknik Özellikler

masa

MASA

EN

170

EN

170

Group 687

BÜFE

EN

180

EN

180

DERİNLİK

45

Group 681

TELEVİZYON SEHPASI

EN

160

EN

160

DERİNLİK

43

Group 685

SANDALYE

EN

160

EN

160

DERİNLİK

43

Vanessa Yemek Odası Takımı

Vanessa yemek odası, gold detaylarını seven ve daha çok avangard bir ortam yaratmak isteyenlerin tercihi olarak bulunmaktadır. Toptan yemek odası takımı satışı sırasında bu yüzden özellikle satın alınmaktadır. Tercihiniz bu yönden yanaysa gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Siz de ihtiyacınıza bağlı olarak başta bu modeller olmak üzere tüm modellere bakabilirsiniz.

Yemek odası takımları farklı tasarımlarda ve ürün içerikleri ile üretilmektedir. Firmamız tarafından müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla özenle tasarlanmaktadır. Tasarım sonrası özel malzemelerden üretilen modellerimiz sizlere sunulmaktadır. Dilerseniz, siz de Vanessa yemek odası tasarımına göz atarak sipariş verebilirsiniz.

Vanessa Yemek Odası Tasarımı ve Tarzı

Özel olarak tasarlanıp üretilen Vanessa yemek odası takımı detayları ile öne çarpmaktadır. Günümüzde her ne kadar beyaz üzerine gold detayları işlense de bu modelde özellikle sarı rengin baskın olduğu görülmektedir. Sırf bu yüzden tercih edenlerin sayısı da gün geçtikçe artış göstermektedir.

Vanessa yemek odası modelleri içeriğinde birden fazla mobilya bulunmaktadır. Her mobilya içerisinde bütünlük sağlaması amacıyla detaylar işlenmektedir. Televizyon ünitesi bu alanda göze çarpan ürünlerden sadece bir tanesidir. Klasik televizyon ünitelerinden farklı olarak üç farklı çekmece bölümü bulunarak depolama sağlamaktadır.

Diğer taraftan yemek masası beyaz renkte bulunur ve ayaklarında gold detayları bulunmaktadır. Gold detaylarının kelebek tarzı oluşturulması modelin modern bir yapıya sahip olmasına neden olmaktadır. Masanın boyutları kapalı iken farklı açıldığında farklıdır. Kalabalık alanlarda boyutu arttırmak adına ortadaki mekanizmasından ekstra alan oluşturabilirsiniz.

Son olarak Vanessa yemek odası tasarımı sırasında sandalyeler dikkat çekmektedir. Beyaza uyum sağlaması amacıyla daha açık renkteki sandalyeler üretilmiştir. Arka kısmında baklava denilen modelde işlemeler yapılmıştır. Ayakları ise oldukça zarif olması amacıyla ince bir yapıyla oluşturulmuştur. Ağırlığı kaldıran bu sandalyeler aynı zamanda oldukça ergonomik yapıya sahiptir. 

Vanessa Yemek Odası’nın Özellikleri

Satın alacağınız Vanessa yemek odası mobilyaları, özellikleri ile alıcıları etkilemektedir. Tasarım, üretim ve satış aşamasına kadar planlama yapılarak özellikleri ortaya koyulmaktadır. Farklı özelliklere sahip olması bu aşamada özellikle dikkat çekmesine neden olmaktadır. Genel olarak özellikleri şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Beyaz ve gold detayları ile oldukça modern yapıya sahiptir.
 • Tüm parçaları ile bütüncül bir görünüm oluşturur.
 • Konsol ve televizyon ünitesi depolama alanı oluşturmaktadır.
 • Kolay temizlenebilir yapısından dolayı dokusu da oldukça kullanışlıdır.
 • Sandalye yapıları sadece görünüm değil ergonomik yapısı ile sağlığı destekler.
 • Boyutlandırması ayarlanabilmektedir. (Masa kapalı iken ve açık iken farklı boyutlardadır)
 • Uygun fiyatlandırmaya sahiptir.
 • Tekli ve toptan satış sağlanabilmektedir.
 • Ortamda ferah bir hava yakalanmasını sağlar.

Toptan Masa ve Sandalye Satışı

Vanessa yemek odası masa ve sandalyeleri ile ayrı bir beğeni kazanmaktadır. Farklı parçalarla uyum sağladığı görülmektedir. Diğer taraftan ihtiyaca göre sadece bu parçaların satın alınması da gerekebilmektedir. Dilerseniz toptan satın alarak tek bir adresten tüm ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kullanım alanına bağlı olarak sipariş edebilirsiniz.

Castor Mobilya firmamız bünyesinde yemek odası takımları farklı dizayn edilir. Şık sunum oluşturmak amacıyla siz de yemek odası dekorasyonunuzu değiştirecekseniz sitemize göz atabilirsiniz. Tekli satın alabilirken sayıya bağlı olarak toptan satış talebinizi de tarafımıza iletebilirsiniz. Dilerseniz hemen iletişime geçin, Vanessa yemek odası takımı ile siz de buluşun.

Toptan Satış Yemek Odası Üreticileri

Vanessa yemek odası dekorasyonu oluşturmak amacıyla farklı üreticiler bulunmaktadır. Üreticiler tarafından meydana getirilen bu tasarım ve oluşturma süreci sırasında farklı firmalara denk gelebilirsiniz. Fakat bu alanda öncü olan firmamız diğer firmalardan net olarak ayrılmaktadır.

Castor Mobilya firmamız tarafından toptan satış yemek odası üretimi gerçekleşmektedir. Sayı fark etmeksizin toplu siparişlerinizi internet sitemiz üzerinden kısa sürede iletebilirsiniz. Dilerseniz, ihtiyacınızı saptadıktan sonra ve modeli tercih ettikten sonra iletişime geçin. Kısa sürede, yüksek kalite güvencesi ile amacınıza ulaşabilirsiniz.

Vanessa Yemek Odası Müşteri Memnuniyeti

Güncel Vanessa yemek odası fiyatları ve tasarım detayları ile müşteri memnuniyeti kazanmak oldukça yüksek bir ihtimaldir. Müşterilerimizden firmamıza sağlanan dönüşler bu noktada dikkat çekmektedir. Alışveriş sonrası kullanım süresi geçmesine rağmen herhangi bir şikayet oluşmamaktadır. Üstelik yıllarca kullanılabilmesinden dolayı tam tersine memnuniyet elde edilebilmektedir.

Yüksek müşteri memnuniyeti elde etmek isterseniz doğru adreste olduğunuzu bilmelisiniz. Vanessa yemek odası takımı ile siz de alışverişinizi gerçekleştirin. Uygun fiyatlandırma, kısa sürede teslimat ve üretim adına firmamıza ulaşın.

Vanessa yemek odası için 1 değerlendirme

 1. esra yılmaz

  Müthiş kullanışlı çok şık ve çok sağlam aldığım için çok mutluyum.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir