Vanessa yatak odası - Castor Mobilya

Castor Mobilya

Vanessa Yatak Odası

Vanessa Yatak Odası ile evinize zarafet ve konforu taşıyın! Bu muhteşem yatak odası, modern tasarımı ve rahatlık odaklı detaylarıyla size unutulmaz bir uyku deneyimi sunuyor.

Vanessa Yatak Odası, yüksek kaliteli malzemeler ve estetik çizgilerle özenle tasarlandı. Yatağın şık ve büyüleyici görünümü, size dinlendirici bir uyku için mükemmel bir ortam sağlıyor. Rahat yatak başlığı, konforunuz ve destek sağlamak için özel olarak tasarlandı.

Yatak odasının dolapları ve çekmeceleri, kullanışlı depolama alanı sunarak düzeni sağlar. Kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı düzenli bir şekilde saklamak için idealdir. 

Teknik Özellikler

Group 616

BAŞLIK

EN

170

BOY

170

Group 615

ŞİFONYER

EN

120

BOY

88

DERİNLİK

45

Group 612

KOMİDİN

EN

58

BOY

56

DERİNLİK

41

Group 607

DOLAP

EN

250

BOY

220

DERİNLİK

61

Vanessa Yatak Odası Takımı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Venessa yatak odası takımı, mobilya piyasasında sıkça tercih edilen bir modeldir. Uyku kalitesi ve şıklık dikkate alınarak tasarlanan Venessa yatak odası takımı, zamana damga vuracak değerdedir. Çoklu alanda işlevsellik sunan Venessa yatak odası takımı modeli herkesin ilgisini üzerinde toplamaktadır.

Büyük bir alanda yer alan yatak odası takımları hem şık hem de konforlu olmak zorundadır. Tamamen kişi odaklı üretilen yatak odası takımları bu kapsamda son derece geniş bir yelpaze sunmaktadır. Her zamanın şıklığına uygun Venessa yatak odası takımı evlerinizin baş köşesinde yer almaya hazırdır!

İlgi Çekici Vanessa Yatak Odası Takımının Konfor ve Rahatlık Özellikleri Neler?

Yatak odası takımları rahatlığın bir numaralı durağıdır. Uykunun alındığı yataklarda konfor ve esneklik öncelikli şartlardandır. Venessa yatak odası takımının bu denli ilgi görmesindeki en önemli faktör de şüphesiz ki konforu ve rahatlığıdır. Esnek yaylardan, konforlu kumaşlardan ve kaliteli süngerden üretilen yatağıyla kaliteli uykuya büyük bir destekçidir.

Yıkanabilen, silinebilen hatta kir tutmayan kumaşlarla üretilmesi gereken yataklar aynı zamanda yıllara meydan okuyan değerde olmalıdır. Uyku kalitesine doğrudan etki eden yataklarda kaliteli malzemeler tercih edilmelidir. Venessa yatak odası takımı bu noktada da yardıma koşmaktadır. En 8 saat uyumaya ihtiyaç duyulduğundan bu modelin yatağı tarifsiz bir uyku deneyimi sunmaktadır. Kişi sağlığı baz alınarak üretilen Venessa yatak odası takımının yatağı sayesinde sizlere pozitif günlere uyanmak kalmaktadır.

Dillere Destan Venessa Yatak Odası Takımının Şık ve Modern Tasarımı!

Toptan yatak odası modelleri içerisinden Venessa, detaylarıyla büyüleyici niteliktedir. Her zamana uyum sağlayan Venessa yatak odası takımı krem, beyaz ve altın sarısı renkleriyle donatılmıştır. Şık yatak ve baza tasarımıyla ferah görüntüler sunan bu model, bütün görüntü ve detaylar açısından eşsizdir.

Gardırop, şifonyer, komodin, yatak ve başlıktan oluşan toptan Venessa yatak odası takımı, işlemelerle desteklenmiştir. Asimetrik tasarımlar, ince işlemeler ve daha birçok unsur bu takımın öne çıkanlarını oluşturmaktadır. Altın sarısı kulp tasarımları, krem rengi başlık ve bazasıyla kısacası her detayıyla kişileri kendine çekmektedir. Bunlara ek olarak evlere kusursuzca yakışan Venessa yatak odası takımı hem büyük alanlara hem de küçük alanlara rahatlıkla uyum sağlamaktadır.

Venessa Yatak Odası Takımının Satışında Kalite ve Güvence Castor Mobilya’da Emin Ellerde!

Yatak odası takımlarında toptan satışlar ekonomik açından daha uygundur. Toptan satışın devreye girmesiyle kalite ve güvence de olaya dahil olmaktadır. Kalitenin ve güvencenin her şey olduğu toptan satışlarda güvenilir kurumlarla faturalı işler yapılması gerekir.

Castor Mobilya çoğu mobilya modelinde olduğu gibi Venessa yatak odası takımı modelinde de tedarikçilere kolaylık sağlamaktadır. Kaliteli mobilyaları en uygun fiyatlarla sunan Castor Mobilya, her alanda şıklığı hedeflemektedir. Bunlarla birlikte tasarım sürecinden başlayarak ürünün ulaşma sürecine kadar her basamakta kaliteye özen de göstermektedir.

Venessa Yatak Odası Takımının Toptan Satışının Avantajları Neler?

Ürün maliyetini uyguna getirmede toptan satışlar öncelikli seçeneği oluşturmaktadır. Toptan satışta bir üründen yüzlerce kere satış yapılma imkânı vardır. Satışla beraber alıcı firmanın da aynı üründen yeniden sipariş verme durumu bulunmaktadır.

Bu noktada alıcı, ilgilendiği ürün veya başka ürünler için de yeniden sipariş oluşturabilmektedir. Perakende satışa göre daha kârlı olan bu pazarlama yöntemi toptan yatak odası satışları üzerinde de etkilidir. Birim fiyata göre toptan yatak odası fiyatları son derece uygun ve caziptir. Tedarikçilerin Venessa yatak odası takımı gibi kaliteli ürünlere uygun fiyata sahip olabilmesi, çoğu alanda büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Vanessa yatak odası için 2 değerlendirme

  1. Can Kızıl

    Gerçekten ilgili ve alakalı bir firma. Düşündüğümden daha güzel bir takım oldu. Herkese çok teşekkürler

  2. gamze

    çok şık ve zarif bir takım çok beğendimmm

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir