Urartu yemek odası - Castor Mobilya

Castor Mobilya

Urartu Yemek Odası

Sofistike bir tasarımla birleştirilmiş olan Urartu Yemek Odası seti, evinize zarafet ve şıklığı getirir. Bu set, aile yemeklerinizden özel davetlere kadar tüm toplantılarınıza mükemmel bir alan sağlar.

Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Urartu Yemek Odası seti, dayanıklılığı ve estetik görünümü ile ön plana çıkar. Bu set, evinizin atmosferini zenginleştirirken, uzun ömürlü kullanım sunar. Set içerisinde bulunan geniş masa, geniş yemeklerinizi bile rahatça sığdırmanıza olanak sağlar.

 

Teknik Özellikler

masa

MASA

EN

170

EN

170

Group 687

BÜFE

EN

180

EN

180

DERİNLİK

45

Group 681

TELEVİZYON SEHPASI

EN

180

EN

180

DERİNLİK

45

Group 685

SANDALYE

EN

160

EN

160

DERİNLİK

43

Urartu Yemek Odası Takımı

Urartu yemek odası takımı, alışılmışın dışında tasarımı ve renk kombinasyonu ile dekoratif bir avantaj sağlamaktadır. Farklı seçenekleri değerlendirmek mi istiyorsunuz? Mutlaka Urartu yemek odası takımına göz atmalısınız. Tekli ya da toptan yemek odası takımı kapsamında elde ederek tasarımınızı tamamlayabilir aynı zamanda yüksek bir kullanışlılık elde edebilirsiniz.

Castor Mobilya olarak yıllardır yemek odası ve yatak odası üretimi sağlamaya devam ediyoruz. Özel üretilen ve tasarlanan modellerimizi toptan satış olarak sunmaktayız. Dilerseniz Urartu dilerseniz diğer modellerdeki yemek takımlarına göz atarak siparişinizi verebilirsiniz. Böylece sıfırdan tasarım yapabilir ya da ev oluşturabilirsiniz.

Urartu Yemek Odası Nedir?

Urartu yemek odası takımı olarak üretilmiş olan tasarımlardır. Diğer yemek odası takımları gibi farklı mobilyaları içermektedir. Takım olarak adlandırılma sebebi de bundan kaynaklanmaktadır. İçeriğindeki mobilyalardan dolayı ister ayrı bir yemek odasında isterseniz oturma odasında kullanım avantajı oluşturabilirsiniz.

Bahsedilen bu yemek odası takımının içeriğinde dört farklı parça bulunmaktadır. İlk akla gelenler arasında yemek masası ve sandalye bulunmaktadır. Detayları ile öne çıksa da bununla da kalmamaktadır. Yemek odasında olmazsa olmazlardan birisi de konsollardır. Yemek masasının yanında bulunan konsollar ciddi depolama sağlar. Son olarak televizyon ünitesi de mevcuttur.

Urartu Yemek Odası Avantajları

Günümüzde satın alacağınız Urartu yemek odası takımı farklı avantajlara sahip olması ile öne çıkar. Bu avantajlar kapsamında toptan satışları gerçekleşmektedir. Diğer taraftan kişisel alımlarda da bu avantajlardan bahsedilebilmesi mümkündür. Satın almanız da etkili olabilecek avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Dekorasyona Uyum Sağlaması:

Dekorasyonda uyum oldukça önemlidir. Uyum sağlaması amacıyla detayları önemlidir. Eğer değişik bir tasarımın peşindeyseniz Urartu yemek odası takımı tam da ihtiyacınızı karşılayacak şekildedir. Kısa sürede temin ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

  • Eşyalara Depo Olması:

Konsolu geniş çekmecelerden oluşturulmuştur. Üç ayrı çekmecesi özellikle yemek sırasında ihtiyaç duyacağınız malzemelerin kullanılmasını sağlamaktadır. Mutfakta yer edinmeden sadece yemek masanızın yanında depolama yapın. Televizyon ünitesi de hem yerde hem de duvarda montaj olacak şekilde üretilmiştir. Kendi içeriğindeki dolaplarda ürünleri depolamanızı sağlar.

  • Modern ve Şık Tasarım:

Modern yapısı sadece renginden kaynaklanmamaktadır. Fakat bu renkler şık bir ortam oluşturulmasına neden olur. Diğer taraftan tasarım detayları kapsamında modernlik elde edilmektedir. Televizyon ünitesindeki ve konsoldaki kulp detayları, sandalye ayakları buna neden olur.

  • Ergonomik Yapı: Ergonomik yapısı Urartu yemek odası sandalyeleri için bir avantaj sağlamaktadır. İnsan vücuduna uygun üretilen bu sandalyeler uzun süreli oturmaya neden olur. Diğer taraftan sırt ve bel desteklemesi ile de var olan ağrılarınızı yaşamanıza engel olacaktır.

Neden Urartu Yemek Odası Almalıyım?

Diğer yemek odası takımlarına kıyaslandığında neden Urartu yemek odası almanız gerektiği net çizgilerle belirlenmiştir. Daha önce belirtilmiş olan avantajlar bir yana özellikle bu model tasarımı ile dikkat çekmektedir. Tasarımı sırasında doğal ahşap tonları ve yeşil tonları kullanılmıştır. Farklı renk tonları olması dekorasyonda değişik düşünceye sahip olduğunuzu yansıtır.

Diğer taraftan kalite ve güvence sahibi olması da almanızda sebep olacaktır. Yalnız bu güvence her firma tarafından sunulmamaktadır. Castor Mobilya firmamız tarafından güvence en üst düzeyde sağlanmaktadır. Özel seçilen üretim malzemeleri ile kalite standartları yakalanmakta böylece yıllarca kullanmanıza uygun bir tasarım ortaya koyulmaktadır.

Urartu Yemek Odası Toptan Satış

Yemek odası takımı toptan satış durumu belirli firmalar tarafından sağlanmaktadır. Eğer ihtiyacınız yüksek ise toptan satış almak gerekir. Bunun için ise kısıtlı seçenekleri değerlendirerek doğru yönde ilerlemeniz gerekir. Castor Mobilya firmamız bu alanda öne çıkarak özellikle toptan satışı sağlamaktadır.

Farklı firmaları aramanıza artık gerek yok! Firmamız tarafından Urartu yemek odası takımı başta olmak üzere diğer tüm yemek odası modellerini sipariş edebilirsiniz. Toptan satışlarınız vereceğiniz sayı ihtiyacına göre hazırlanmaya başlar. Ortak kalite standartlarının olmasından dolayı farklılık oluşmaz, yıllarca kullanım imkânı elde edebilirsiniz.

Urartu Yemek Odası Tercih Sebepleri

Urartu yemek odası seçilirken farklı sebepler sayılabilmektedir. Daha öncesinde değinilen bu durumlara ek olarak müşteri memnuniyeti de eklenebilmektedir. Müşterilerin satın aldıktan sonra kullanıma bağlı olarak memnuniyeti satın alma sebeplerinin başında gelmektedir. Kullanım sırasında sorun yaşamamak ve beraberinde mutlu olmak adına sipariş verebilirsiniz.

Castor Mobilya firmamız tarafından Urartu yemek odası takımı özellikle müşterilerimizin tercihi olmaktadır. Müşterilerimizin kullanım sırasına boyut farklılığı yaratması ve modern yapıya sahip olmasından dolayı aldığı bilinmektedir. İletişime geçerek dilerseniz siz de kısa sürede ihtiyacınız olana erişebilirsiniz.

Tekli ya da toplu yemek odası takımı almak için firmamız tarafından gerekli hizmetler verilmeye devam ediyor. Her cebe uygun fiyatlandırma, kısa sürede üretim, doğru malzeme seçimi adına iletişime geçin.

Urartu yemek odası için 1 değerlendirme

  1. Sena

    Uzun bir arayış sonunda tam istediğim gibi bir yemek odası takımı buldum ilgileri için çok teşekkür ederim.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir