En Uygun ve En Yeni TV Ünitesi Modelleri | CastorMobilya

Castor Mobilya

TV Ünitelerimiz

    )

Birbirinden farklı renk ve tasarımlarıyla ön plana çıkan
Tv Üniteleri hem ihtiyaçlarınızı karşılarken hem de evinizin
özel bölümünü daha iyi bir hale getiriyor.

Gösterilen sonuç sayısı: 2

 • m tuana unite

  Tuana Ünite

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Tuana Ünite: Evinizde şık ve ferah bir ortam yaratacak Tuana Ünite beyaz rengi ile yaşam alanlarınıza ferahlık kazandıracak. Kullanışlı depolama alanı ile yer sorunuzu ortadan kaldıracak olan bu tasarım evinizde en büyük yardımcınız olacak. Beyaz rengin gold detaylar ile birleştiği bu tasarım keyifli anılarınıza eşlik edecek en şık arkadaşınız olacak.

  Diğer ürünümüz olan Akasya Ünite modelimizi de inceleyebilirsiniz.

 • m Akasya Unite copy

  Akasya Ünite

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Akasya Ünite: Ahşap rengin sıcaklığının hakim olduğu Akasya Ünite’de siyah kulp detayları göz kamaştırıyor. Ahşabın sade ve yalın dokusunu tüm mobilyalar ile kombinleyebileceğiniz bu ünite uzun vadeli bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Şık ve çağdaş görünümünün yanı sıra fonksiyonel bir ürün olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. İnce zevklere hitap eden bu tasarım, kullanışlı alanları ile alıcılarına görsel bir şölen sunuyor.

  Diğer ürünümüz olan Tuana Ünite modelimizi de inceleyebilirsiniz.

TV Ünitesi

Birbirinden farklı tasarımlarla evin salonlarında kullanılan ve uygun köşelerinde kullanılan TV üniteleri evler için oldukça kullanışlı ev aletleridir. Dolap, raf ve televizyonun yerleştirilebildiği bölmeler ve birbirinden farklı tasarımlarıyla her zevke hitap etmektedirler. Castormobilya.com olarak toptan TV ünitesi ürünleri üreterek alanında öncü ve lider bir firma olarak hizmet vermeye devam ediyor. Toptan TV ünitesi ürünleri, farklı tasarımlar, tasarımlarda kullanılan malzemelerin kalitesi ve ürün çeşitliliğine göre farklılıklar göstermektedir. Hem oldukça kaliteli hem de oldukça uygun ünite fiyatları ile Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermeye devam ediyoruz. Ünite modelleri her eve ve her zevke hitap edecek şekilde tasarlandığı için ürettiğimiz bütün TV üniteleri birinci sınıf malzemelerden üretilmektedir. Ayrıca TV ünitesi imalatı yaptığımız için uygun fiyat olanakları sayesinde her bütçeye hitap edecek ünite modelleri castormobilya.com sitesinde mevcuttur. Televizyonunuzu güvenli bir şekilde kullanmak amacıyla üretilen TV ünitelerine ayrıca uydu ya da farklı dekorasyonlar koyarak daha gösterişli ve güzel bir model ortaya çıkarabilirsiniz. Ünite modelleri arasında bütçenize ve zevkinize en uygun modeli seçerek ürünü kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Ünite modelleri geçmiş dönemlerde siyah, kahverengi ve beyaz renkler olarak üretilse de günümüzde birbirinden farklı renklerde ürettiğimiz TV üniteleri mevcuttur. TV Ünite imalatçısı olduğumuz için her evin en güzel alanı olması amacıyla farklı ve canlı renkleri tercih ediyoruz.

Toptan TV Ünitesi Ürünleri

Ünite imalatı yaptığımız ilk günden beri en iyi kalitede ve en farklı renk ve tasarımlara sahip ünite modellerini üreterek her evde olmayı başardık. Genellikle salonlarda ve oturma odalarında tercih edilen tv ünite modelleri, kullanılacak alana göre farklı boyutları mevcuttur. Eğer ünitelerin konulacağı alanlar oldukça geniş bir bölge ise raflı ve çekmeceli modeller tercih edilmelidir. Ancak TV ünitesinin kullanılacağı alan dar ise duvara monte edilen modeller tercih edilmelidir. TV ünite imalatı yaptığımız için toplu alımlarda daha uygun fiyat olanakları mevcuttur. Bu nedenle toptan TV ünitesi ürünleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TV ünitesi toptan satış işlemlerinde ürettiğimiz modellerden tercih ettiğiniz ürünleri bize bildirerek toplu alımlarda oluşan uygun fiyat olanaklarından faydalanabilirsiniz.

TV Ünitesi İmalat Fiyatı

TV ünitesi imalat fiyatı konusunda kullanılan malzemenin kalitesine ve büyüklüğüne göre değişiklikler görünmektedir. Bunun nedeni ise TV ünitesinde kullanılan malzemelerin kalitesinde fiyat farklılıkları olduğu için bu fiyat üniteye doğrudan etki etmektedir. Bunun yanı sıra ünite modelleri arasında boyut  farkı olduğu için fiyat farklılıkları da görülmektedir. Ancak castormobilya.com olarak TV ünitesi toptan satış fiyatları hakkında net bir bilgi edinmek için seçeceğiniz ünite modelleri hakkında bizleri bilgilendirerek beğendiğiniz ürünler için toptan fiyat bilgisini alabilirsiniz. TV ünitesi imalatçısı olduğumuz için oldukça uygun fiyat olanaklarıyla hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu nedenle TV ünitesi hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Diğer bir ürün grubumuz olan toptan yatak odası takımı

castormobilya

HAKKIMIZDA