Toptan Mobilya Fiyatları 2021 - CastorMobilya.com

Castor Mobilya

Mobilya Mağazası Bayilik Veren Firmalar
Mobilya Mağazası Bayilik Veren Firmalar 2021
12 Kasım 2020
Ankara Mobilya Modelleri
Ankara Mobilya Modelleri 2021
23 Kasım 2020
Hepsini Göster

Toptan Mobilya Fiyatları 2021

Toptan Mobilya

Ülkemizde vatandaşlarımızın toptan mobilya tercihlerinde kalite, sağlamlık,  modern tasarımlar ve bütçe dostu fiyatların ön plana çıktığı görülüyor.

Castor mobilya olarak bütçe dostu mobilya tasarımlarımız ile birlikte vatandaşlarımızın bir mobilyadan beklediği tüm özellikleri ürünlerimizde sunuyoruz. Sahip olduğumuz kaliteli, modern tasarıma sahip ve geniş ürün çeşitliliğimiz sayesinde her bütçeye uygun mobilya modellerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kalite anlayışımız ile birlikte temel hedefimiz sizlerin memnuniyetini ve güveninin tam anlamıyla kazanmak oluyor.

Toptan Mobilya Satışı

Firmamız bünyesinde gerçekleştirdiğimiz toptan mobilya satışı hizmetimiz ile birlikte Castor mobilya kalitesi ve memnuniyetini hem Türkiye’ nin hem de dünyanın her noktasında yaşanmasını sağlıyoruz. Geniş üretim bandımız ve tasarım çeşitliliğimiz sayesinde tüm toplu mobilya siparişlerinizi en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ve tasarım ekiplerimiz sayesinde toplu siparişlerinizle ilgili tüm tasarımsal ve üretimsel değişiklik taleplerinize anında karşılık veriyoruz. Geniş nakliyat ağımız sayesinde tüm siparişlerinizi ülkemizin 81 iline yolluyoruz. Spot fiyatına toptan mobilya satışı hizmetimizle birlikte kalite, şıklık ve dünya çapında tasarımlar başka yerde bulamayacağınız fiyatlarla sahip olmuş oluyorsunuz.

Toptan mobilya satış hizmetimizde en önemli farkımız kaliteyi her zaman en üst seviyede sağlamak oluyor. Bunu sağlamak adına tamamı tescilli olan ürün ve tasarımlarımızı Türkiye’ nin en donanımlı ekibine en son teknolojik üretim ekipmanları ile gerçekleştiriyoruz. Geniş üretim ağımız sayesinde siparişleriniz tam istediğiniz nitelikte, sayıda ve tam istediğiniz zamanda adresinizde olmuş oluyor.

Toptan Mobilya

Dünya Standartlarında Lojistik Ağı

Castor mobilya olarak kalite, modern tasarımlar, sağlam ve estetik mobilya anlayışımıza herkesin sahip olabilmesi için mobilyacılık sektörünün en geniş lojistik ağı ile hizmet sunuyoruz. Ankara, Samsun ve İzmir lojistik merkezlerimiz sayesinde tüm siparişleriniz sorunsuz, güvenilir ve tam zamanında teslim edilmiş oluyor. Mobilya nakliyatı için özel olarak tasarlanmış lojistik araç filomuz sayesinde Türkiye’ nin her noktasında en zorlu mevsim şartlarında bile mobilya siparişlerinizi teslim ediyoruz. Alanında uzman ekiplerimiz mobilyalarınızı teslim ederken tüm güvenlik ve uluslararası teslimat standartlarına uygun garantili bir hizmet sunuyoruz. Teslimat hizmetlerimizde en son teknolojik özelliklere sahip darbeyi emen ambalajlama ekipmanlarını kullanıyoruz. Bu sayede en zorlu ve uzun yol şartlarında bile tüm mobilya ürünlerimiz hiçbir zarar görmeden ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmiş oluyor.

Yüksek Kaliteli Mobilya Tasarımları

Günümüzde tüketicilerin mobilyadan beklentileri arasında kalite, sağlamlık ve şık tasarım çeşitliliği ön plana çıkıyor. Ülkemizde ne yazık ki sağlamlık konusunda eskiye göre bir negatif durum görülüyor. Castor mobilya olarak ürettiğimiz sağlam, kaliteli ve birbirinden ilgi çekici tasarım çeşitliliğimiz sayesinde satın aldığınız tüm Castor mobilya ürünlerini uzun yıllar boyunca aynı sağlamlık, görsellik ve kalitede kullanabiliyorsunuz. Mobilya ürünlerimizin hepsi gerekli sağlamlık ve kalite denetimlerimizi geçtikten sonra sizlerle buluşuyor. Uygun fiyatlı mobilya anlayışımıza rağmen firma olarak kalite ve sağlamlıktan hiçbir şekilde ödün vermiyoruz. Firmamız için en önemli işletme unsuru her zaman kalite ve müşteri memnuniyetini yüksek kazanç sağlamaktan daha ön planda tutmak oluyor.

Her bütçeye uygun geniş mobilya çeşitliliğimiz ile kalitemizi bir araya getirerek artık tüm yaşam ve çalışma alanlarında Castor mobilya kalitesi ve çizgisini taşımayı planlıyoruz. Sizde Castor mobilya kalitesi ve tasarım şıklığını görmek istiyorsanız internet sitemiz üzerinden E-kataloğumuzu indirebilir ve 2020 yılı en son mobilya tasarımlarımıza en güncel şekilde göz atabilirsiniz. Kataloğumuzda yer alan tüm görseller firmamızın orijinal tasarımları olup üretimlerimiz görsellerin tamamı ile aynısı şeklinde gerçekleşiyor.

Uygun Fiyatlı Mobilya Tasarımları

Ülkemizde kaliteli, şık, modern ve uzun kullanım ömrüne sahip mobilyaların oldukça pahalı olduğuna yönelik bir algı bulunuyor. Castor mobilya olarak uygun fiyatlı toptan mobilya satışı hizmetimiz ile bu inanışı tümden ortadan kaldırılıyoruz. Sunduğumuz kalite, tasarım çeşitliliği ve sağlamlık dünya standartlarında ve üst düzey memnuniyet sağlayıcı şekilde olmasına rağmen fiyatlarımı piyasa şartlarına göre son derece uygun ve bütçe dostu oluyor. Toptan mobilya siparişlerinde sunduğumuz uygun fiyatlar sayesinde bu kaliteyi Türkiye’nin her noktasında taşıma ve Castor kalitesini bulunduğunuz yerde ki vatandaşlarımıza en uygun fiyatlarla sunma imkânına sahip oluyorsunuz. Bu sayede hem vatandaşlarımız hem de sizler kazançlı ve memnuniyet düzeyi son derece yüksek bir alış veriş yapmış oluyorsunuz.

Kaliteli ucuz toptan mobilya başlıklı yazımızı da mutlaka okulamasınız.

Castor Mobilya
Castor Mobilya
Kaliteli mobilyayı en uygun fiyatlarla evlere taşıyarak yaşam alanınızı dokunuşlarıyla güzelleştiren Castor Mobilya, 2018 yılında kuruldu. Tasarımdan başlayarak ürünün müşteriye ulaşmasına kadar her aşamada kaliteyi önceliği olarak benimseyen Castor Mobilya, başarısıyla kısa sürede 81 ile dağıtım yapmaya başladı. Castor Mobilya, hızlı üretim gücü, uluslararası standartlardaki tasarımları ve müşteriye özel üretimi ilkeleriyle İstanbul-Yenibosna’daki fabrikasında üretime devam ediyor. Müşteri odaklı satış anlayışını benimserken satış ve satış sonrası hizmetlere kadar her aşamayı titizlikle kontrol ediyor ve dünya çapındaki gelişmeler doğrultusunda yeniliklere imza atıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

castormobilya

HAKKIMIZDA