Tekil Ürünler - Castor Mobilya

31 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

 • Tokyo Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Tokyo Sürgülü Kasa Dolap: Modern çizgilerin zarif ve ince detaylar ile taçlandırıldığı Tokyo Sürgülü Kasa Dolap evinizin yeni gözdesi olacak. Tarzı ve hayatı kolaylaştıran fonksiyonelliği ile yaşamınıza renk katacak. Beyaz rengin siyah çizgiler ile detaylandırıldığı bu dolap, evinizde her eşyaya uyum sağlayacak şekilde sizler için tasarlandı. Simetrik ayna desenleri ile modernize edilmiş bu dolap evinize başka bir soluk getirecek

  Diğer bir ürünümüz olan Yakamoz Sürgülü Kasa Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

 • Yakamoz Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Yakamoz Sürgülü Kasa Dolap: Beyaz ve ahşap olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile zenginleşen Yakamoz Sürgülü Dolap göz alıcı tasarımı ve fonksiyonel özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Mermer ve oyma desenler il zenginleştirilmiş bu ürün evinize hem geleneksel hem de modern bir görünüm sağlayacak.

  Başka bir ürünümüz olan Reyhan Sürgülü Kasa Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

 • Reyhan Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Reyhan Sürgülü Kasa Dolap: Sade ve şık detayların bir araya geldiği Reyhan Sürgülü Dolap üst düzey şık bir tasarıma sahip üründür. Yalın ve ince çizgilerin hakim olduğu bu dolap evinize dilediğiniz mobilya ile eşlik edebilecek. Bu ürün sizlere şıklık sunduğu kadar aynı zamanda işlevsellik ve fonksiyonelliği de bir arada sunacak bir dolaptır.

  Başka bir ürünümüz olan Tokyo Sürgülü Kasa Dolap modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

   

 • Piramit Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Piramit Sürgülü Kasa Dolap: Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle oldukça şık ve tarz bir tasarıma sahip olan Piramit Sürgülü dolap evinde farklılık isteyenler için tasarlandı. Klasik çizgilerin birleştiği avangart tasarımı ile şıklığı ve geleneksel tarzı sizlere sunan bu dolap evinizin göz kamaştıran detayları arasında yerini alacak.

  Başka bir ürünümüz olan Okyanus Sürgülü Kasa Dolap modelini de inceleyebilirsiniz.

 • Okyanus Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Okyanus Sürgülü Kasa Dolap: Beyaz rengin kullanılmış olduğu Okyanus Sürgülü Dolap geleneksel motifler ile desteklenerek tasarım görselliği sizler için artırılmıştır. Bu muhteşem dolap görselliğin yanında işlevselliği ve fonksiyonelliği de beraberinde sunmaktadır. Kullanışlı depolama alanlarına sahip bu dolap tarzın ve zarafetin yanında kullanıcılarına büyük kolaylık sunuyor.

  Diğer Gardırop modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

 • Nil Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Nil Sürgülü Kasa Dolap: Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle oldukça şık bir tasarıma sahip olan Nil Sürgülü dolap evinizin yeni gözdesi olacak. Kapak üzerinde ayna detayları ile zenginleştirilmiş olan bu ürün farklı ve yalın tarzı ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir. Elbiselerin depolanabilmesine olanak sağlayan bu dolap kullanışlı alanları ile fonksiyonelliğini artırmıştır.

  Diğer Gardırop modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

 • Naturel Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Naturel Sürgülü Kasa Dolap: Alışılmışın dışında bir çizgiye sahip olan Naturel Sürgülü Dolap modern ve klasik çizgilerin birleştiği avangart detayları ile üst düzey tasarıma sahip bir üründür. Renk konfigürasyonunda genel itibariyle beyaz renk kullanılan bu ürün koyu mavi detayların ve geleneksel motiflerin bir araya gelmesinden oluşmaktadır.

  Diğer Gardırop modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

 • Ihlara Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Ihlara Sürgülü Kasa Dolap: Bulunduğu ortama ferahlık sağlayan Ihlara Sürgülü Dolap beyaz rengin verdiği saf ve doğal ahengi ile evinize göz kamaştıran bir görünüm sağlayacak. Kullanıcılarına yalın bir bakış açısı sunan bu dolap her zevke hitap edecek şekilde sizler için tasarlandı. Kullanışlı alanları ve beyazın asaletiyle her kombine uyum sağlayacak bu tasarım evinizin vazgeçilmez parçası olacak.

  Başka bir ürünümüz olan Naturel Sürgülü Kasa Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

 • Alara 4 Kapaklı Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Alara 4 Kapaklı Dolap: Konfor ve şıklığın keyfini sürebileceğiniz Alara Dolap modern tasarım anlayışının geleneksel işleme detayları ve ahşabın yalın yapısı ile harmanlayıp sizlere sunuyor. Kullanışlı depolama alanlarına sahip olan bu dolap eşyalarınızı sıkıştırmaya gerek kalmadan, kolaylıkla muhafaza edebileceğiniz konforlu alanları sizlere sunuyor. Alara dolap şık tasarımı ile evinize yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

  Benzer bir ürünümüz olan Maveran 4 Kapaklı Dolap modelini de inceleyebilirsiniz.

 • Çınar Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Çınar Sürgülü Kasa Dolap: Kullanıcılarının tüm beklentilerini karşılamak amacı ile tasarlanmış olan Çınar Sürgülü Dolap sade ve ince detayları ile her dekorunuza uyum sağlayacak. Ayna tasarımının detaylarında özgün bir modeli ortaya çıkaran bu dolap kullanım ve işlevsellik bakımından alıcılarına yüksek performans sağlamaktadır. Evinizin ruhunu en iyi şekilde yansıtıp tamamlayabileceğiniz bu dolap zamansız olması bakımından size uzun vadeli bir kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

  Başka bir ürünümüz olan Beyza Sürgülü Kasa Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

 • Beyza Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Beyza Sürgülü Kasa Dolap: Modern avangard tarzında tasarlanan Beyza Sürgülü Dolap trend uygulamalar ve zarif detaylarının yanı sıra fonksiyonel kullanımı ile alıcılarına rahat bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Mermer detayların ve altın renk desenlerin bir araya meydana gelmesinden oluşan bu dolap klasik tarz sevenler için özenle tasarlandı.

  Başka bir ürünümüz olan Çınar Sürgülü Kasa Dolap modelini de inceleyebilirsiniz.

   

 • Venedik 4 Kapaklı Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Venedik 4 Kapaklı Dolap: Ahşabın ihtişamına sade bir yorum katan Venedik Dolap hem renk uygulamaları hem de doğal rengi ile son derece şık bir tasarımı sizlere sunuyor. Kullanışlı ve konforlu alanları ile tüm eşyalarınızı rahatça sığdırabileceğiniz bu dolap şıklığın yanı sıra fonksiyonellik özelliğini de siz kullanıcılarına sunuyor. Ayrıca yüksek ayak özelliği ile rahatça hareket ettirip, temizliğini kolayca yapabileceğiniz bir konforu sizlere sunuyor.

  Başka bir ürünümüz olan Armoni 4 Kapaklı Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

1 2 3