Tekil Ürünler - Castor Mobilya

Castor Mobilya

Tekil Ürünleriniz

    )

Birbirinden farklı renk ve tasarımlarıyla ön plana çıkan
Tekil Ürünlerimiz hem ihtiyaçlarınızı karşılarken hem de evinizin
özel bölümünü daha iyi bir hale getiriyor.

Tekil Ürünler

31 sonuçtan 25-31 arası gösteriliyor

 • s Piramit Dolap32 copy

  Piramit Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Piramit Sürgülü Kasa Dolap: Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle oldukça şık ve tarz bir tasarıma sahip olan Piramit Sürgülü dolap evinde farklılık isteyenler için tasarlandı. Klasik çizgilerin birleştiği avangart tasarımı ile şıklığı ve geleneksel tarzı sizlere sunan bu dolap evinizin göz kamaştıran detayları arasında yerini alacak.

  Başka bir ürünümüz olan Okyanus Sürgülü Kasa Dolap modelini de inceleyebilirsiniz.

 • s Reyhan Dolap34 copy

  Reyhan Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Reyhan Sürgülü Kasa Dolap: Sade ve şık detayların bir araya geldiği Reyhan Sürgülü Dolap üst düzey şık bir tasarıma sahip üründür. Yalın ve ince çizgilerin hakim olduğu bu dolap evinize dilediğiniz mobilya ile eşlik edebilecek. Bu ürün sizlere şıklık sunduğu kadar aynı zamanda işlevsellik ve fonksiyonelliği de bir arada sunacak bir dolaptır.

  Başka bir ürünümüz olan Tokyo Sürgülü Kasa Dolap modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

   

 • s Tokyo Dolap38 copy

  Tokyo Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Tokyo Sürgülü Kasa Dolap: Modern çizgilerin zarif ve ince detaylar ile taçlandırıldığı Tokyo Sürgülü Kasa Dolap evinizin yeni gözdesi olacak. Tarzı ve hayatı kolaylaştıran fonksiyonelliği ile yaşamınıza renk katacak. Beyaz rengin siyah çizgiler ile detaylandırıldığı bu dolap, evinizde her eşyaya uyum sağlayacak şekilde sizler için tasarlandı. Simetrik ayna desenleri ile modernize edilmiş bu dolap evinize başka bir soluk getirecek

  Diğer bir ürünümüz olan Yakamoz Sürgülü Kasa Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

 • 4 Torino Dolap14 copy

  Torino 4 Kapaklı Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Torino 4 Kapaklı Dolap: Geleneksel şıklıktan vazgeçemeyenler için tasarlanmış Torino Dolap kapaklarındaki siyah detaylar ile beyaz mobilyanın tamamlayıcısı oluyor. Kulp detaylarındaki altın renk ile geleneksel şıklığı bir adım daha fazlalaştıran bu dolap kullanışlı ve konforlu alanları ile evinize ekstra fonksiyonellik kazandıracak. Evinizde hem şık hem geleneksel bir görüntü yakalamak istiyorsanız Torino dört kapaklı dolaba hemen sahip olmalısınız.

  Diğer Gardırop modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

 • m tuana konsol

  Tuana Konsol

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Tuana Konsol: Sadeliğin ve ihtişamın rengi olan beyaz Tuana Konsol ile evinize modern bir şıklık sağlıyor. Takımın göz dolduran parçası olan bu ürün hem şıklık hem de klasik çizgilerden vazgeçemeyenler için özenle tasarlandı. Ürün üzerindeki gold detaylar beyazın sadeliğine ihtişam katarak evinizde zengin bir görünüm sağlamayı amaçlıyor. Geniş alanların sağladığı kullanım kolaylığı ile tüm eşyalarınızı depolayabileceğiniz harika alanları sizlere sunuyor.

  Diğer ürünümüz olan Akasya Konsol modelimizi de inceleyebilirsiniz.

   

 • 4 Venedik Dolap15 copy

  Venedik 4 Kapaklı Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Venedik 4 Kapaklı Dolap: Ahşabın ihtişamına sade bir yorum katan Venedik Dolap hem renk uygulamaları hem de doğal rengi ile son derece şık bir tasarımı sizlere sunuyor. Kullanışlı ve konforlu alanları ile tüm eşyalarınızı rahatça sığdırabileceğiniz bu dolap şıklığın yanı sıra fonksiyonellik özelliğini de siz kullanıcılarına sunuyor. Ayrıca yüksek ayak özelliği ile rahatça hareket ettirip, temizliğini kolayca yapabileceğiniz bir konforu sizlere sunuyor.

  Başka bir ürünümüz olan Armoni 4 Kapaklı Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

 • s Yakamoz Dolap36 copy

  Yakamoz Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Yakamoz Sürgülü Kasa Dolap: Beyaz ve ahşap olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile zenginleşen Yakamoz Sürgülü Dolap göz alıcı tasarımı ve fonksiyonel özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Mermer ve oyma desenler il zenginleştirilmiş bu ürün evinize hem geleneksel hem de modern bir görünüm sağlayacak.

  Başka bir ürünümüz olan Reyhan Sürgülü Kasa Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

1 2 3
castormobilya

HAKKIMIZDA