Tekil Ürünler - Castor Mobilya

Castor Mobilya

Tekil Ürünleriniz

    )

Birbirinden farklı renk ve tasarımlarıyla ön plana çıkan
Tekil Ürünlerimiz hem ihtiyaçlarınızı karşılarken hem de evinizin
özel bölümünü daha iyi bir hale getiriyor.

Tekil Ürünler

31 sonuçtan 13-24 arası gösteriliyor

 • m Eko Sifonyer copy

  Eko Şifonyer

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Eko Şifonyer: Beyazın sadeliğini odanıza taşıyacağınız eşsiz bir ürün Eko Şifonyer. Kullanışlı geniş alanları ve şık tasarımı ile konforlu bir kullanımı sizlere sunuyor. Çekmece detaylarındaki siya, modern kulp tasarımı ile modern şıklığı bir araya getiren bu tasarım harikası ürün geniş ayna özelliği ile evinizde ferah bir alan yaratmaya yardımcı oluyor. Çekmece hacimlerinin geniş olması bakımından tüm eşyalarınızı kolaylıkla muhafaza edeceğiniz kullanışlı alanlar sunuyor.

  Başka bir ürünümüz olan Eko Komidin modelimizi de inceleyebilirsiniz.

 • s Ihlara Dolap24 copy

  Ihlara Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Ihlara Sürgülü Kasa Dolap: Bulunduğu ortama ferahlık sağlayan Ihlara Sürgülü Dolap beyaz rengin verdiği saf ve doğal ahengi ile evinize göz kamaştıran bir görünüm sağlayacak. Kullanıcılarına yalın bir bakış açısı sunan bu dolap her zevke hitap edecek şekilde sizler için tasarlandı. Kullanışlı alanları ve beyazın asaletiyle her kombine uyum sağlayacak bu tasarım evinizin vazgeçilmez parçası olacak.

  Başka bir ürünümüz olan Naturel Sürgülü Kasa Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

 • 4 Lamia Dolap9 copy

  Lamia 4 Kapaklı Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Lamia 4 Kapaklı Dolap: Evinde beyaz şıklığı isteyenler için özenle tasarlanmış olan Lamia Dolap kapaklarındaki altın detaylar ile göz kamaştırıyor. Altın detayların beyaz mobilyaya vermiş olduğu şıklık, modern ve klasik sevenler için özenle tasarlandı. Yüksek ayak kombinasyonu ile rahatça temizleyebileceğiniz bu dolap kullanışlı ve konforlu alanları ile evinizin atmosferine bambaşka bir görünüm kazandırıyor.

  Başka bir ürünümüz olan Sdney 4 Kapaklı Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

 • 4 Madrid Dolap10 copy

  Madrid 4 Kapaklı Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Madrid 4 Kapaklı Dolap: Zarif ve sakin görünümüyle odanıza başka bir boyut kazandıracak olan Madrid Dolap ruhunuzu en iyi şekilde yansıtan tarzı ile sizi ve yaşam alanınızı bir adım daha öteye taşıyor. Geniş ferah dolap alanları ayrıca iki bölme olmak üzere tasarlanmış çekmece detayı ile dilediğiniz eşyanızı rahatça muhafaza edebileceğiniz alanlar yaratıyor.

  Benzer bir ürünümüz olan Milan 4 Kapaklı Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

 • 4 Maveran Dolap11 copy

  Maveran 4 Kapaklı Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Maveran 4 Kapaklı Dolap: Ahşabın doğallığı ve beyazın sadeliği ile tasarlanmış olan Maveran Dolap kullanıcılarına uzun soluklu bir kullanım sağlıyor. Tasarım şıklığının yanı sıra geniş alanları ve iki bölmeli çekmece alanları ile tüm eşyalarınızı rahatça koyabileceğiniz kullanım fonksiyonelliği sağlıyor. Kapak detaylarındaki ayna ve oyma detaylar odanıza ekstra şıklık sağlıyor.

  Başka bir ürünümüz olan Lamia 4 Kapaklı Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

 • 4 Milan Dolap12 copy

  Milan 4 Kapaklı Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Milan 4 Kapaklı Dolap: Doğallığın verdiği sade ve şık görüntü ile sizi huzur dolu bir yolculuğa çıkaracak olan Milan Dolap hayallerinize eşlik edecek. Beyazın verdiği saflık ve ışıltıyı evine taşımak isteyenler için özenle tasarlanan bu dolap kapaklarındaki detaylar ve ayna kısmındaki oyma desenler ile odanıza ihtişam kazandıracak.

  Benzer bir ürünümüz olan Madrid 4 Kapaklı Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

 • 3 Mina Dolap2 copy

  Mina 3 Kapaklı Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Mina 3 Kapaklı Dolap: Geleneksel şıklıktan ödün vermeyenler için özenle tasarlanmış olan Mina dolap beyazın huzur verici tasarımını sizlere sunuyor. Dolap kapaklarındaki gold detaylar ile zenginleştirilmiş olan bu ürün kullanıcılarına görsel açıdan büyük zenginlik sunuyor. İç dizaynındaki konforlu ve geniş alanlar aynı şekilde çekmece detaylarında da büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Yüksek ayak özelliği ile temizleme açısından rahatça kullanabileceğiniz bir alan yaratıyor.

  Diğer bir ürünümüz olan Aleyna 3 Kapaklı Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

 • s Naturel Dolap26 copy

  Naturel Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Naturel Sürgülü Kasa Dolap: Alışılmışın dışında bir çizgiye sahip olan Naturel Sürgülü Dolap modern ve klasik çizgilerin birleştiği avangart detayları ile üst düzey tasarıma sahip bir üründür. Renk konfigürasyonunda genel itibariyle beyaz renk kullanılan bu ürün koyu mavi detayların ve geleneksel motiflerin bir araya gelmesinden oluşmaktadır.

  Diğer Gardırop modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

 • 3 Nevra Dolap copy

  Nevra 3 Kapaklı Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Nevra 3 Kapaklı Dolap: Ahşabın doğallığından ilham alınarak beyaz ile kombinlenen Nevra dolap muhteşem tasarımı ile göz kamaştırıyor. Beyaz kapaklardaki ahşap oyma desenler ile geleneksel şıklığı modern şıklık ile harmanlayıp kullanıcılarına sunuyor. Her dönem sıkılmadan kullanabileceğiniz bu dolap yüksek ayaklı olması ile birlikte alıcılarına temizleme kolaylığı da sağlıyor.

  Başka bir ürünümüz olan Mina 3 Kapaklı Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

 • s Nil Dolap28 copy

  Nil Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Nil Sürgülü Kasa Dolap: Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle oldukça şık bir tasarıma sahip olan Nil Sürgülü dolap evinizin yeni gözdesi olacak. Kapak üzerinde ayna detayları ile zenginleştirilmiş olan bu ürün farklı ve yalın tarzı ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir. Elbiselerin depolanabilmesine olanak sağlayan bu dolap kullanışlı alanları ile fonksiyonelliğini artırmıştır.

  Diğer Gardırop modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

 • s Okyanus Dolap30 copy

  Okyanus Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Okyanus Sürgülü Kasa Dolap: Beyaz rengin kullanılmış olduğu Okyanus Sürgülü Dolap geleneksel motifler ile desteklenerek tasarım görselliği sizler için artırılmıştır. Bu muhteşem dolap görselliğin yanında işlevselliği ve fonksiyonelliği de beraberinde sunmaktadır. Kullanışlı depolama alanlarına sahip bu dolap tarzın ve zarafetin yanında kullanıcılarına büyük kolaylık sunuyor.

  Diğer Gardırop modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

 • 3 Pars Dolap4 copy

  Pars 3 Kapaklı Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Pars 3 Kapaklı Dolap: Beyaz rengin yalınlığı ve şıklı Pars dolap ile bir araya geldi. Evinizde ferah ve geniş bir görünüm elde etmek isteyenler için özenle tasarlanmış olan bu dolap alıcılarına hem modern bir tasarım hem de kullanışlı alanlar kazandırmayı amaçlıyor. İç dizaynının kullanışlı olmasının yanı sıra çekmece detaylarındaki fonksiyonellik ile sizlere konforlu bir kullanım sağlıyor.

  Başka bir ürünümüz olan Nevra 3 Kapaklı Dolap modelini de inceleyebilirsiniz.

   

1 2 3
castormobilya

HAKKIMIZDA