Tekil Ürünler - Castor Mobilya

Castor Mobilya

Tekil Ürünleriniz

    )

Birbirinden farklı renk ve tasarımlarıyla ön plana çıkan
Tekil Ürünlerimiz hem ihtiyaçlarınızı karşılarken hem de evinizin
özel bölümünü daha iyi bir hale getiriyor.

Tekil Ürünler

31 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

 • m Akasya Konsol copy

  Akasya Konsol

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Akasya Konsol: Ahşabın sade, doğal ve minimal havasından vazgeçemeyenler için tasarlanmış olan Akasya Konsol evinize doğal bir şıklık katmaya geliyor. Kulp detaylarındaki siyah renk ile ortaya muazzam bir tasarım sunan bu konsol kullanışlı alanları ile kolayca depolama yapabileceğiniz muhteşem bir kolaylık siz alıcılarına sunuyor.

  Diğer ürünümüz olan Tuana Konsol modelimizi de inceleyebilirsiniz.

   

 • 3 Alara Dolap5 copy 2

  Alara 4 Kapaklı Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Alara 4 Kapaklı Dolap: Konfor ve şıklığın keyfini sürebileceğiniz Alara Dolap modern tasarım anlayışının geleneksel işleme detayları ve ahşabın yalın yapısı ile harmanlayıp sizlere sunuyor. Kullanışlı depolama alanlarına sahip olan bu dolap eşyalarınızı sıkıştırmaya gerek kalmadan, kolaylıkla muhafaza edebileceğiniz konforlu alanları sizlere sunuyor. Alara dolap şık tasarımı ile evinize yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

  Benzer bir ürünümüz olan Maveran 4 Kapaklı Dolap modelini de inceleyebilirsiniz.

 • m Aleyna Dolap copy

  Aleyna 3 Kapaklı Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Aleyna 3 Kapaklı Dolap: Beyazın en minimal ve estetik halini alıcılarına sunan Aleyna dolap beyaz şıklığını evlerine taşımak isteyenler için özenle tasarlandı. Kapak detaylarındaki şık oyma desenler ile hem minimal şıklık hem de klasik şıklığı alıcılarına sunuyor. Kapaklarındaki bölmeli ayna detayları ile yenilik ve modernliği bir araya sizler için getiriyor.

  Diğer ürünümüz olan Pars 3 Kapaklı Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

   

 • 4 Armoni Dolap6 copy

  Armoni 4 Kapaklı Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Armoni 4 Kapaklı Dolap: Modern tasarıma geleneksel detaylar ve klasik çizgiler katan Armoni dolap yaşam alanlarınızın kalitesini artıyor. Dolap kapaklarındaki yalın ahşap detayları ve gold rengin ihtişamlı yapısı ile evinize zenginlik kazandırıyor. Kapak detaylarındaki boydan ayna tasarımıyla yaşam alanınıza ferahlık katan bu dolap kullanım kolaylığı sizlere sunuluyor.

  Başka bir ürünümüz olan Alara 4 Kapaklı Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

   

 • 4 Atina Dolap7 copy

  Atina 4 Kapaklı Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Atina 4 Kapaklı Dolap: Minimal tasarımı ile evinize şıklık ve modernizmi bir arada sunan Atina dolap evinize şıklık katmaya geliyor. Dolap kapağında bulunan doğal ahşabın, kulp detaylarındaki minimal görünümü evinizi bir adım daha öne çıkarıyor. Göz dolduran bu tasarım her dönem evinizde rahatça kombin yapabileceğiniz tasarım ve kullanım kolaylığını sizlere sunuyor.

  Diğer bir ürünümüz olan Gonca 4 Kapaklı Dolap modelimize de bakabilirsiniz.

 • s Atlas Dolap16 copy

  Atlas Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Atlas Sürgülü Kasa Dolap: Atlas sürgülü dolap estetik görüntüsünün yanı sıra fonksiyonel birçok uygulaması ile de kullanıcılarına rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır. Dolabın genelinde yer alan beyaz renk evinize ferahlık ayna detayları ise geniş bir görünüm kazandıracak. Bu ürün kullanıcılarına hem spor bir görünüm hem de şık bir ortam sağlayacak.

  Başka bir ürünümüz olan Ihlara Sürgülü Kasa Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

 • s Bahar Dolap17 copy

  Bahar Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Bahar Sürgülü Kasa Dolap: Ahşap tonların ve beyaz rengin kullanıldığı Bahar Sürgülü Dolap soft ve sade tasarımı ile evinize hem trend hem tarz bir görünüm kazandıracak. Geniş kullanım alanı içeren bu dolap alıcılarına kullanım kolaylığı sağladığı kadar estetik bir zenginlikte kazandırmaktadır. Ayna detaylarının verdiği şıklık ile evlerinize ferah bir görünüm sağlayan bu dolap evinizin gözde parçası olacak.

  Başka bir ürünümüz olan Atlas Sürgülü Kasa Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

 • s Beyza Dolap18 copy

  Beyza Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Beyza Sürgülü Kasa Dolap: Modern avangard tarzında tasarlanan Beyza Sürgülü Dolap trend uygulamalar ve zarif detaylarının yanı sıra fonksiyonel kullanımı ile alıcılarına rahat bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Mermer detayların ve altın renk desenlerin bir araya meydana gelmesinden oluşan bu dolap klasik tarz sevenler için özenle tasarlandı.

  Başka bir ürünümüz olan Çınar Sürgülü Kasa Dolap modelini de inceleyebilirsiniz.

   

 • 4 Cemre Dolap8 copy

  Cemre 4 Kapaklı Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Cemre 4 Kapaklı Dolap: Geleneksel tarzdan ödün vermeyenler için tasarlanmış Cemre dolap ince çizgileri ile göz dolduruyor. Kapakları doğal ahşap motifler ile zenginleştirilen bu dolap kullanım şıklığını alıcılarına sunuyor. Yüksek ayaklı tasarımı ve çekmece detayları ile rahatça kullanabileceğiniz alanlar yaratıyor. Ayna tasarımlarının geniş olarak kullanıldığı bu dolap yaşam alanlarınıza ferahlık kazandırıyor.

  Başka bir ürünümüz olan Atina 4 Kapaklı Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

 • s Cinar Dolap20 copy

  Çınar Sürgülü Kasa Dolap

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Çınar Sürgülü Kasa Dolap: Kullanıcılarının tüm beklentilerini karşılamak amacı ile tasarlanmış olan Çınar Sürgülü Dolap sade ve ince detayları ile her dekorunuza uyum sağlayacak. Ayna tasarımının detaylarında özgün bir modeli ortaya çıkaran bu dolap kullanım ve işlevsellik bakımından alıcılarına yüksek performans sağlamaktadır. Evinizin ruhunu en iyi şekilde yansıtıp tamamlayabileceğiniz bu dolap zamansız olması bakımından size uzun vadeli bir kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

  Başka bir ürünümüz olan Beyza Sürgülü Kasa Dolap modelimizi de inceleyebilirsiniz.

 • m Eko Baslik copy

  Eko Başlık

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Eko Başlık: Yatak odanızın tamamlayıcı parçalarından biri olan Eko başlık takımının ihtişamına yakışır şekilde sizler için tasarlandı. Dokusunun ve üzerindeki ince detayların zenginlik kattığı bu tasarım odanızda göz kamaştıracak. Yatağınızın en gözde tamamlayıcısı olan bu başlık başınızı her koyduğunuzda sizlere huzur ve mutluluğu bir arada sunacak.

  Diğer bir ürünümüz olan eko komidin modelini de inceleyebilirsiniz.

 • m Eko Komidin scaled

  Eko Komodin

  5 üzerinden 0 oy aldı

  Eko Komodin: Yaşam alanlarınıza minimal şıklık katmak isteyenlere özel tasarlanmış Eko komodin kullanıcılarına tasarım şıklığının yanı sıra minimal bir şıklıkta sunuyor. Geniş iç alanı rahat bir depolama alanı sunan bu ürün eşyalarınızı kolayca muhafaza edebileceğiniz bir alanı sizlere sunuyor. Beyazın iç açan rengini odanıza taşıyacağınız bu komodin aradığınız tüm özellikleri bir arada sizlere sunuyor.

  Başka bir ürünümüz olan Eko Şifonyer modelimizi de inceleyebilirsiniz.

1 2 3
castormobilya

HAKKIMIZDA