Olimpos yatak odası - Castor Mobilya

Castor Mobilya

Olimpos Yatak Odası

Olimpos Yatak Odası, evinize yüksek kaliteli bir görünüm ve his katan bir mobilya setidir. Bu koleksiyon, sofistike tasarımı, işlevselliği ve konforu ile kullanıcılara lüks bir deneyim sunar.

Olimpos Yatak Odası’nın tasarım detayları ve işlevselliği, hem çekici bir görünüm sunar hem de kullanıcıların yaşamını kolaylaştırır. Özenle tasarlanmış yatak başlığı, geniş dolap ve şifonyer gibi detaylar, bu setin öne çıkan özellikleridir.

Olimpos Yatak Odası, seçkin malzemeler ve mükemmel işçilikle üretilir. Bu mobilya seti, yoğun kullanım koşullarına dayanabilir ve uzun süreli kullanımda kalitesini koruyabilir.

 

 

Teknik Özellikler

Group 616

BAŞLIK

EN

250

BOY

220

Group 615

ŞİFONYER

EN

120

BOY

88

DERİNLİK

40

Group 612

KOMİDİN

EN

58

BOY

41

DERİNLİK

43

Group 607

DOLAP

EN

250

BOY

220

DERİNLİK

61

Olimpos Yatak Odası Takımı

Olimpos yatak odası takımı sadelikten yana olanların başlıca tercihlerinden birisidir. Kaliteli malzemelerden üretilmesi, özel tasarıma sahip olması onu diğerlerinden ayırmaktadır. Özellikle konfor ve fonksiyonellik arayanların ilk sıralarda göz attığı modellerden birisidir. Müşterilere önerilmesi ile beğenilmesi eş zamanlı olmaktadır.

Beğeni ve kullanım amaçları kişiden kişiye değişiklik gösterir. Ancak neredeyse herkes tarafından beğenilen bir model vardır ki o da Olimpos yatak odası takımı olarak karşınıza çıkar. Sadelik ve şıklığın bir araya geldiği bu model özellikle toptan yatak odası satışları arasında rekor kırılmasına neden olmaktadır. Yıllarca kullanabileceğiniz bu modele mutlaka göz atmalısınız.

Olimpos Yatak Odası’nın Parçaları Nelerdir?

Yatak odası takımı denildiğinde içeriğine birden fazla ürün dahil olmaktadır. Her bir parçanın kullanım amacı değişiklik gösterir. Ancak bu takımların birden fazla parçadan oluşması ekstra bir alım yapmaya engel olmaktadır. Aynı zamanda bütünlük ve ahenk içerisinde kullanım sağlamaya da neden olmaktadır. Toptan yatak odası modelleri arasındaki Olimpos şu parçalara sahiptir:

 • Yatak Odası Dolabı: Temel parçalarından birisi tahmin edileceği üzere dolaplarıdır. Beyaz renk üzerine oluşturulmuş bu tasarımda dolaplar neredeyse her odaya uygundur. Orta kısmında ayna yan kısımlarında ise ikili kapakları bulunmaktadır. Dışarıdan bakıldığında dört kapak göze çarpmaktadır.
 • Komodinler: Yatak odası yanlarında kullanılan komodinler özellikle elinizin altında olmasını istediğiniz ürünler için birebirdir. Büyük dolaplarda olduğu gibi beyaz yapının üzerine işlenerek oluşturulmuştur. Tekli çekmecesi derin bir kullanım alanı sağlamaktadır.
 • Şifonyer: Özellikle makyaj ve hazırlık adına oluşturulan şifonyerler, alandan da tasarruf sağlar. Bu modelde yer alan şifonyerin hem çekmece hem de kapak kısmı bulunur. Gözle görülen iki büyük çekmecesi bir de gizli çekmece bölümü mevcuttur. Üst kısmında ayna konumlandırılırken yan tarafında geniş bir dolap kapağı bulunur.
 • Baza ve Yatak Başlığı: Yatak odası takımı içerisine dahil edilen bazalar ile alandan tasarruf sağlayabilirsiniz. İki geniş alana sahip baza içerisine dilediğiniz eşyayı koyabilirsiniz. Yatak başlığı ise yatak kenarlarını takip eden bir Chester modeline sahiptir.

Olimpos Yatak Odası’nın Önemi ve Tercih Sebepleri

Toptan yatak odası tedarikçileri aracılığıyla satın alacağınız bu yatak odası farklı sebeplere bağlı olarak alınmaktadır. Her müşterinin gerekçesi farklı olsa da ortak noktalarda buluşulduğunu söylemek mümkündür. Özellikle tasarımı ortak sebeplerin en başında yer almaktadır.

Abartılı yatak odası tasarımlarından uzak durmak isteyenler için oldukça şık ve sportif bir görünüme sahiptir. Kapaklarında yer alan minik işlemeler şık olmasını sağlar. Beyaza eşlik eden siyah kulp ve komodin ayakları ise sportif görünüm almasını sağlamaktadır.

Diğer taraftan bu modelin kalitesi ve beraberindeki uygun fiyat garantisi de tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır. Her bütçeye uygun satışa sunulan ürünün toptan alımını da sağlayabilirsiniz. Birden fazla sipariş ettiğiniz takdirde daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Olimpos Yatak Odası’nın Avantajları

Bahsedilen bu ticari yatak odası takımı aldığınız takdirde size değişik avantajları da beraberinde getirecektir. Elde edeceğiniz avantajlar şu şekilde özetlenebilir:

 • Uzun Kullanım Ömrü: Kaliteli malzemelerden üretilmiş olması bu modeli uzun süre kullanım imkânı elde etmenizi sağlar. Kısa sürede tekrar bir model arayışına girmeniz gerekmez. Yıllarca gönül rahatlığıyla deneyebilir, kullanabilirsiniz.
 • Modern ve Şık Dekorasyon: Dekorasyonda aşırıya kaçmak istemiyorsanız ihtiyacınızı karşılar. Ekstra bir dekorasyon planı yapmanıza gerek kalmaz. Birkaç minik dekorasyon malzemesi ile odanızı özelleştirebilirsiniz.
 • Uygun Fiyatlandırma: Olimpos yatak odası özellikle toptan alımlarda uygun fiyat garantisi sunan bir üründür. Ekstra bir bütçe yaratmanıza gerek kalmaksızın cebinize uygun alışveriş yapmanızı sağlayacaktır.
 • Fonksiyonellik: Birden fazla raf, askı ve çekmece bölümü ile fonksiyonel kullanım elde edebilirsiniz. Küçük odalarınızda birçok eşyayı depolamanızda etkili olacaktır. Diğer taraftan bunu yaparken kalabalık bir görüntüden uzak olmanızı da sağlayacaktır.

Olimpos Yatak Odası Takımı Üretildiği Malzemeler ve Kalite Standartları Nelerdir?

Toptan Olimpos yatak odası almaya karar verdiyseniz endişe duyduğunuz alandan birisi kalitesi olabilir. Kalite anlamında tereddüt dahi etmeyeceğiniz malzemeler kullanılmaktadır. Avrupa kalite standartlarına uygun malzemelerden üretimler gerçekleşmektedir. Sadece temel alanları değil küçük aksamları konusunda da detaylara dikkat edilmektedir. Böylece yıllarca kullanılabilecek ürünler ortaya çıkmaktadır.

Toptan Olimpos Yatak Odası Takımı Satış Süreci

Castor Mobilya olarak siz müşterilerimize toptan mobilya satışı sağlamaya devam ediyoruz. Uygun toptan yatak odası fiyatları kadar kolay bir süreç yaşamanız da hedeflerimiz arasında yer alıyor. Bu yüzden alışveriş esnasında firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Sağlanacak olan bu iletişim sonunda ihtiyacınız olan ürünler ve bu ürünlerin sayısına bağlı olarak güncel fiyat teklifleri tarafınıza iletilecektir. Kabul edildiği andan itibaren çalışanlarımız tarafından ilk adım atılır. Gerekli malzemeler elde edilerek işçiliğe girişilir. Belirtilen tarihler kapsamında ürünleriniz hazır edilerek tarafınıza iletilecektir.

 

Olimpos yatak odası için 1 değerlendirme

 1. Semiha

  Anneme hediye olarak beğendim ve aldım çok şık oldu. İlgililer.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir