Nevada yemek odası - Castor Mobilya

Castor Mobilya

Nevada Yemek Odası

Nevada Yemek Odası seti, modern stil ve işlevsellik arayanlar için ideal bir seçenektir. Evde geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getiren bu set, hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada sunar.

Kaliteli malzemelerle üretilen Nevada Yemek Odası seti, dayanıklılık ve estetik görünümü birleştirir. Geniş yemek masası, tüm ailenizin bir araya gelmesine olanak sağlar. Bu masa, geniş bir yemek alanı sunarken, aynı zamanda estetik bir atmosfer yaratır.

Nevada Yemek Odası seti, modern stil ve işlevsellik arayanlar için ideal bir seçenektir.

Teknik Özellikler

masa

MASA

EN

170

EN

170

Group 687

BÜFE

EN

160

EN

160

DERİNLİK

43

Group 681

TELEVİZYON SEHPASI

EN

183

EN

160

DERİNLİK

45

Group 685

SANDALYE

EN

160

EN

160

DERİNLİK

43

Nevada Yemek Odası Takımı

Nevada yemek odası takımı yeni ev oluşturanların ya da dekorasyon değiştirenlerin tercih edeceği modellerden birisidir. Klasik yemek odası takımlarından sıkılanlar için doğru bir seçenek olacaktır. Diğer taraftan tekli satın almanın ötesinde toplu satışları ile de alıcılara yardımcı olunmaktadır. Dilerseniz siz de kısa sürede firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Castor Mobilya firmamız tarafından yemek odası tasarımları özel olarak oluşturulmaktadır. Üretim aşamasında müşteri memnuniyeti düşünülerek hareket edilmektedir. Tamamen ihtiyaç, konfor ve tasarım düşünülerek ürünler ortaya koyulmaktadır. Toptan yemek odası takımı almak isterseniz firmamız ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Nevada Yemek Odası Satın Al

Asimetrik detayları ile öne çıkan Nevada yemek odası takımı satın almak adına firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Yemek odası takımında yer alan; masa, sandalye, televizyon ünitesi ya da konsol mobilyalarına böylece erişebilirsiniz. Firmamız tarafından aynı kalite standartlarında üretilen ürünler tarafınıza ulaştırılacaktır. Dilerseniz siz de bu satın alma seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Sitemiz üzerinde satışa sunulan yemek odası takımları bulunmaktadır. Nevada beyaz renk üzerine gold detaylarının düşünülerek yerleştirildiği bir takımdır. Bu takımı beğenebilir ya da diğer modelleri inceleyebilirsiniz. Talebinizi karşılayan model için tarafınıza ulaşarak bilgi vererek siparişinizi oluşturmanız mümkündür.

Nevada Yemek Odası’nın Önemi ve Tercih Sebepleri

Her satın alınacak yemek odası takımı farklı öneme ve tercih nedenlerine sahiptir. Nevada yemek odası takımı toptan satışı sırasında da bu sebepler göz önünde bulundurulmaktadır. Dilerseniz siz de modelleri bu sebepler doğrultusunda satın alabilirsiniz. Firmamız tarafından sunulan yemek takımları tercih sebepleri arasında şunlar bulunmaktadır:

 • Dekorasyon açısından uyum sağlar.
 • Modern ve şık yapıya sahiptir.
 • Neredeyse çoğu odaya yerleştirilebilir.
 • Temizliği ve kullanımı kolaydır.
 • Geniş depolama alanı oluşturur.
 • Ergonomik yapısıyla vücudunuza uygundur.
 • Uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.
 • Toptan satışı gerçekleştirilmektedir.
 • Yüksek kalite malzemeden üretilir.

Yıllarca kullanıma uygundur

Nevada Yemek Odası’nın Parçaları

Kullanıcılar tarafından yemek odası takımı denildiğinde akla önce yemek masası ve sandalyeler gelmektedir. Ancak içerik bununla sınırlı kalmamaktadır. Çünkü içeriği kapsamında yemek masası ve sandalye ötesinde iki parça daha bulunmaktadır. Bunlardan ilki yemek masasında bulunması muhtemel eşyaları barındıran konsoldur. Diğeri ise televizyon ünitesi olarak yer alır.

Yemek odası takımı içerisinde televizyon ünitesi olma sebebi genellikle masaların oturma odasında yer almasından dolayıdır. Ancak dilerseniz televizyon ünitesini dahil etmeyebilir ya da farklı alanda masanızı kullanabilirsiniz. Birlikte kullanıldığında bütünlük elde edeceğinizden kolay bir dekoratif bütünlük oluşturmaktadır.

Nevada Yemek Odası Hangi Malzemelerden Üretildi ve Kalite Standartları Nelerdir?

Üretim malzemesi ortaya çıkacak tasarımın kalitesini belirleyen yegane durumlardan birisidir. Kaliteyi yüksek tutarak yıllarca kullanım avantajı elde etmek isterseniz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Nevada yemek takımı özel malzemelerden üretilerek kullanıcılara sunulmaktadır. Alıcılar bu rahatlıkla satın alarak yıllarca herhangi bir sorun yaşamadan gönül rahatlığıyla mobilyaları kullanabilmektedir.

Kalite standartları belirli bir durumun üstündedir. Aksi takdirde müşterilerden bu yönlü bir olumlu dönüş gelmesi mümkün değildir. Alıcılar tarafından sitemiz üzerinde de yorumlar yapılmaktadır. Siz de var olan yorumları sitemiz üzerinden inceleyerek görebilir, kalitesi konusunda tatmin olabilirsiniz.

Toptan Satışta Nevada Yemek Odası Takımı

Yemek odası takımı tekli ya da toptan olarak ihtiyaç olmaktadır. Toptan yemek odası satışı sınırlı firma tarafından gerçekleşmektedir. Sınırlı sayıdaki firmalar tarafında Castor Mobilya olarak yer alıyoruz. Türkiye’nin her şehrine sunulan hizmetimiz toptan satışları ile devam etmektedir.

Firmamız tarafından sunulan toptan yemek odası takımı satışı ile siz de tanışmalısınız. Profesyonel tasarım ve üretim ile öne çıkarak sizlere hizmet vermekteyiz. Dilerseniz alışveriş yapabilir dilerseniz sitemiz üzerinden ise modellerin tamamına göz atabilirsiniz.

 

Nevada yemek odası için 2 değerlendirme

 1. Busenur

  Masa olsun sandalyeler olsun hepsi çok güzel çok beğendik çok memnun kaldık

 2. Hümeyra

  Yemek masası ve sandalyeler gayet güzel ben çok memnunum

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir