Nevada yatak odası - Castor Mobilya

Castor Mobilya

Nevada Yatak Odası

Nevada Yatak Odası, evinize benzersiz bir hava katacak sofistike ve modern bir mobilya serisidir. İçeriğindeki tasarım ve işlevsellik özellikleriyle, bu set sadece bir yatak odası değil, aynı zamanda yaşam alanınızı güzelleştirecek bir sanat eseridir.

Nevada Yatak Odası’nın tasarımındaki incelikler ve işlevsellik bir araya gelerek kullanıcılara hem estetik hem de pratik bir deneyim sunar. Zarif yatak başlığı, geniş gardırop ve çok çekmeceli şifonyer gibi özellikler, kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt veren bir yaklaşımla tasarlanmıştır.

 

 

Teknik Özellikler

Group 616

BAŞLIK

EN

170

BOY

140

Group 615

ŞİFONYER

EN

129

BOY

88

DERİNLİK

41

Group 612

KOMİDİN

EN

67

BOY

56

DERİNLİK

41

Group 607

DOLAP

EN

250

BOY

220

DERİNLİK

61

Nevada Yatak Odası Takımı

Nevada yatak odası takımı farklılığı seven ve bunu denemek isteyenlerin modeli olacaktır. Son dönem modasını yansıtan bu takım içerisinde tüm ihtiyaçlarınızı tek bir adresten alabilirsiniz. Üstelik yüksek kalitede üretilen yatak odası takımı uzun süre boyunca kullanımınızda da olacaktır. Dilerseniz bireysel alım yapabilir dilerseniz toptan alım ile birden fazla alanda ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Takım odası modelleri modadan etkilenen bir yapıya sahiptir. O dönemin dekorasyon modası düşünülerek tasarımlar oluşturulmaktadır. Bahsi geçen bu takımda da yeni dönem detaylarına denk gelebilirsiniz. Bol yaldızlı ve parıltılı, gösterişli yatak odası tercihiniz ise mutlaka detaylarına bakmalısınız.

Nevada Yatak Odası’nın Modern ve Şık Tasarımı

Modernlik toptan yatak odası satışları sırasında aranan bir özelliktir. Modern olması kadar yıllarca sıkılmadan kullanabilir olması da önemlidir. Uzun süre kullanmanın ilk yolu her ne kadar kaliteli ürün kullanmaktan geçse de tasarımda bir o kadar etkilidir.

Nevada yatak odası takımı modernliği ve şıklığını sahip olduğu detaylara borçludur. Beyaz zemin üzerine işlenmiş olan altın renkteki yaldızları ile modeller arasında dikkat çekmektedir. Şıklığı ile odalarınızda tek başına bile yeterli olabilecek yapıya sahiptir. Elbette tercih edilmesinde etkili olan etmenler bununla sınırlı değildir.

Nevada Yatak Odası Kullanıcılar için Sunduğu Avantajlar ve Tercih Sebepleri

Günümüz alıcıları tarafından toptan yatak odası modelleri kapsamında Nevada yatak odasının seçilmesinde farklı etmenler rol oynamaktadır. Bunların bazıları kişisel olarak değişiklik gösterse de ortak bir alım ve avantaj sebebinden bahsedilebilmektedir.

  • Göz Alıcı Şıklığı: Diğer modeller arasında yaldızlı özel tasarımı ile doğrudan dikkat çekmektedir. Klasik modellerden çok daha uzak bir görüntüsüyle özellikle göze hitap etmektedir. Alıcıların başlıca tercihleri ve alım sonrası avantajlarından birisi budur.
  • Pratik Dekorasyon Ürün: Dekorasyon herkesin uğraşmak istediği bir alan değildir. Bu yüzden yatak odası takımı ne kadar gösterişli ve şık olursa dekorasyon yapmak o kadar kolay olacaktır. Pratik dekorasyon sağlamasından dolayı avantaj elde edebilir, bu alan için ekstra süre harcamak zorunda kalmazsınız.
  • Uygun Fiyat Teklifleri: Toplu alımlarda Nevada yatak odası için uygun fiyat teklifleri verilmektedir. Özellikle işletmeler için kısa sürede ürünler hazır hale getirilmektedir. Böylece vaktinde kullanım elde etme imkânı ortaya çıkmaktadır.
  • Yıllarca Kullanılabilir: Kaliteli malzeme üretimi ve tecrübeye dayalı ustalık ile uzun bir süre boyunca kullanılabilmektedir. Deforme olmamasından dolayı herhangi bir anlamda rahatsızlık yaratmayacaktır.

Nevada Yatak Odası’nın Parçaları

Günümüz toptan yatak odası tedarikçileri tarafından birden fazla parçaya sahip olacak şekilde bu takımlar satışa sunulmaktadır. Geniş ve fonksiyonel dolaplar başta gelmektedir. İç dizaynı hem askı hem de bol raflı olarak oluşturulmuştur.

Diğer taraftan takım içerisinde iki ayrı komodin dahil edilmiştir. Büyük dolabı takiben aynı dizayn ve tasarım burada da sürdürülmüştür. İki farklı çekmecesi ile birçok malzemeyi muhafaza etme kapasitesine de sahiptir.

Yatak başlığı ve bazası ile de fazla malzemeleri toplama özelliğine sahiptir. Bazası sert malzemeden üretildiğinden yüksek kiloyu kaldırabilmektedir. Yatak başlığı ise Chester modelden üretilerek delikli bir yapıya sahiptir. Son olarak şifonyeri de takıma dahil edilerek ciddi bir kullanım alanı yaratmaktadır.

Nevada Yatak Odası’nın Boyutları ve Ölçüleri Nelerdir?

Toptan yatak odası takımı ölçüleri modelden modele göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda odaya uygun olması amacıyla farklı ölçülerde de üretimleri sağlanmaktadır. Genelde 2 metre 2 metre olacak şekilde ayarlanır. Küsuratları da elbette bulunmaktadır. Dilerseniz size özel üretimler için Castor Mobilya firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Toptan Nevada Yatak Odası Takımı Satın Al

İhtiyacınız olan eğer birden fazla yatak odası takımı ise doğru adrestesiniz. Castor Mobilya senelerin tecrübesi ile toptan Nevada yatak odası satışlarına devam etmektedir. Sadece Nevada değil farklı yatak odası modelleri ile de firmamız hizmet vermeyi sürdürüyor. İhtiyacınız olan yatak odası takımını belirledikten sonra kısa sürede sipariş verebilirsiniz.

Toptan Nevada Yatak Odası Takımı Fiyatları

Firmamız tarafından toptan yatak odası fiyatları belirli etkenlere bağlı olarak belirlenmektedir. Müşteri memnuniyeti elde etmek için özel fiyat teklifleri sunulmaktadır. Her bir fiyat teklifi modele ve sayıya göre değişmektedir. Bu yüzden sitemiz üzerinden bireysel fiyat teklifi al seçeneği ile bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda iletişim bilgilerimizden ulaşarak firmamızla da görüşebilir, sipariş bilgisini geçebilirsiniz.

Nevada yatak odası için 1 değerlendirme

  1. Faruk Emin

    Resimdekiyle bire bir. İşini böyle düzgün yapan insanları bulmak gerçekten zor.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir