Mobilya Takımı Nasıl Alınır ? - CastorMobilya.com

Castor Mobilya

Yozgat Toptan Mobilya
Kayseri Toptan Mobilya Fiyatları 2021
8 Aralık 2020
Layer 2 copy 2 scaled
Uygun Mobilya Takımları
10 Aralık 2020
Hepsini Göster

Mobilya Takımı Nasıl Alınır ?

Layer 3 copy 2

Mobilya takımı mı almak istiyorsunuz? Her türlü mobilya modeli için bizimle iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Farklı modeller ve en kaliteli malzemeler ile hizmet veriliyor. Mobilya takımı konusunda seçiminizi yaparak, hemen siz de satın alma fırsatını değerlendirin. Güvenli bir şeklide satın alabileceğiniz takımlar, uzun ömürlü kullanımların garanti edildiği mobilyaları satın alabilirsiniz. Mobilyalarda modeller, renkler ve kullanılacak olan malzemeler üzerinden seçim yapabilirsiniz. Takımları istediğiniz oda için seçebilirsiniz. Sunulan mobilyalar, yatak odanız – çocuk odası – misafir odanız için olabilir. Bunları göz önünde bulundurarak hem kaliteli hem de şık olan modeller içinden siz de mobilya takımınızı alabilirsiniz.

Yatak Odası Mobilya Takımı

Mobilya takımlarımız arasında yatak odasına özel mobilyalar var. Yatak odanızda mobilya takımları için seçenekleri değerlendirip, hemen siz de bu alanda beğenerek kullanabileceğiniz mobilyaları alabilirsiniz. Dolaplar, yatak başlıkları, baza yatak ve çok daha fazlası modellerimiz arasında. Hemen beğeneceğiniz, uzun ömürlü şekilde kullanabileceğiniz seçenekler arasından belirleyerek, dilediğiniz gibi ürünü hemen alabilirsiniz. Sizin için farklı modeller ile hizmet vermeye devam ediyor.

Yatak Odası Mobilya modelleri;

 • Zümra Yatak Odası Takımı
 • Meriç Yatak Odası Takımı
 • Akasya Yatak Odası Takımı
 • Ceyda Yatak Odası Takımı
 • Sedef Yatak Odası Takımı
 • Efsun Yatak Odası Takımı
 • Efes Yatak Odası Takımı
 • Elisa Yatak Odası Takımı

Verilen modeller arasında beyaz olan, siyah mobilya takımı ya da diğer renkler için hemen seçim yapabilirsiniz. Yatak odasında kullanabileceğiniz giysi dolapları için sürgü kapı olan, kapaklı olan modeller arasından da belirleyerek ona göre seçim yapabilirsiniz.

Çocuk Odası Mobilya Takımı

Çocuk odalarında mobilya takımları sunuluyor. Mobilya takımlarının genel anlamda çocuklara özel renkli olması sağlanabilir. Tamamen çocuğunuzun hoşuna gidecek şekilde mobilyaların tasarlanması da söz konusu olacaktır. Bunu bilerek, direkt olarak mobilya takımları arasından çocuklar için uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz. Çocuk odası mobilya takımı için yatak, dolap, kitaplık, çalışma masası gibi seçenekler ile satın alma işleminin hemen gerçekleşmesi mümkün. Bu sayede elbette aynı zamanda çocuk odalarında avantajlı bir şekilde kullanacağınız mobilyaları seçmeniz sağlanır.

 • Kullanışlı
 • Güvenli
 • Renkli
 • Çocuklara uygun olan renk ve model seçenekleri ile hizmetimizi kaçırmayın.

Oturma Grubu ve Mobilya Takımı

Mobilya takımları oturma odaları için de son derece önemlidir. Salonda, oturma odasında direkt olarak tercih edebileceğiniz gruplar olabilir. Bu durumda oturma grubu dışında, ünite ya da buna benzer konsol, yemek masası gibi seçenekler de olabilir. Tamamen sizin istediğiniz şekilde mobilya parçalarını belirleyerek teslimini yapıyoruz. En hızlı şekilde satın almanın olması, en güvenli şekilde işlemlerin gerçekleşmesi ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gibi seçenekler arasından siz de hemen seçim yaparak bu alanda mobilya ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sizin için sunduğunuz son derece kullanışlı olan modeller sayesinde, sorunsuz bir şekilde hizmet almanız sağlanmış olur. Mobilya takımı fiyatları ve daha fazlası için iletişime geçebilirsiniz.www.castormobilya.com üzerinden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Castor Mobilya
Castor Mobilya
Kaliteli mobilyayı en uygun fiyatlarla evlere taşıyarak yaşam alanınızı dokunuşlarıyla güzelleştiren Castor Mobilya, 2018 yılında kuruldu. Tasarımdan başlayarak ürünün müşteriye ulaşmasına kadar her aşamada kaliteyi önceliği olarak benimseyen Castor Mobilya, başarısıyla kısa sürede 81 ile dağıtım yapmaya başladı. Castor Mobilya, hızlı üretim gücü, uluslararası standartlardaki tasarımları ve müşteriye özel üretimi ilkeleriyle İstanbul-Yenibosna’daki fabrikasında üretime devam ediyor. Müşteri odaklı satış anlayışını benimserken satış ve satış sonrası hizmetlere kadar her aşamayı titizlikle kontrol ediyor ve dünya çapındaki gelişmeler doğrultusunda yeniliklere imza atıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

castormobilya

HAKKIMIZDA