Marsilya yemek odası - Castor Mobilya

Castor Mobilya

Marsilya Yemek Odası

 

Evdeki en özel anlarınıza Marsilya Yemek Odası ile zarafet ve şıklık katın! Bu benzersiz yemek odası, modern tasarımı ve işlevselliğiyle evinizde unutulmaz yemek deneyimleri yaşamanızı sağlar.

Marsilya Yemek Odası’nın sandalyeleri konfor ve şıklığı bir araya getirir. Ergonomik tasarımı ve yumuşak minderleri sayesinde uzun süreli oturmalarda bile rahatlık sağlar. Sandalyelerin zarif detayları, yemek odasına sofistike bir hava katar.

Teknik Özellikler

masa

MASA

EN

160

EN

160

Group 687

BÜFE

EN

160

EN

160

DERİNLİK

43

Group 681

TELEVİZYON SEHPASI

EN

160

EN

160

DERİNLİK

43

Group 685

SANDALYE

EN

160

EN

160

DERİNLİK

43

Marsilya Yemek Odası Takımı

Marsilya yemek odası takımı, evinde kullanmak isteyenlerin ya da satış yapmak isteyenlerin tercih ettiği modellerden birisidir. Klasik yemek odası takımları ile kıyaslandığında farkı doğrudan ortaya çıkmaktadır. Gerek kalitesi gerekse görünümü ile alıcıların dikkatini çeken bu yemek odası takımı satış sırasında rekorlar kırmaya devam ediyor.

Geleneksel yemek odası takımları belirli bir işlevselliğe sahip olsa da farklı takımların peşinde olan bireylerin araştırma yaptığı görülür. Tek renk değil, zıt renklerin kontrastı ile oluşan bu Marsilya yemek odası takımı tam size göre! Castor Mobilya toptan satış firması olarak ihtiyaç olunan sayıda sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Marsilya Yemek Odası Takımı Özellikler

Üretilen yemek odası takımları belirli başlı özellikler göz önünde bulundurularak oluşturulur. Başta tasarım olmak üzere; kullanışlı olması, uzun ömürlü olması özellikle önemlidir. Aksi takdirde bireylerin memnuniyeti kazanılamadığından problem yaratacaktır. Eğer siz de Marsilya yemek odası takımı toplu satış yapmayı düşünüyorsanız bu özelliklerini mutlaka bilmelisiniz.

  • Zıt Renklerin Bütünlüğü:

Toptan satış ürünleri tasarım ile farklılığa neden olmaktadır. Bahsedilen bu ürünün zıt renklerinin bütünlüğü dikkat çekmektedir. Ağırlıklı olarak siyah rengi ile özellikle klas bir görünümü elde ettiği görülmektedir. Sadece siyah ile kalmayarak gümüş ve bej renginin de dokunuşları ile ortamda zıt renklerle uyum elde edilmektedir.

  • Kullanışlı Yapısı:

Kullanışlılık, uzun süre kullanılacak yemek odası takımları için oldukça önemlidir. Toptan satış esnasında da kullanıcılar tarafından bu yüzden satın alınmaktadır. Bahsedilen bu özelliği farklı durumlardan dolayı kazanmaktadır. İlki, açılır-kapanır sisteme sahip olmasıdır. İstendiği zaman daha küçük istendiği zaman ise büyük boyutlara ulaşır. Diğer taraftan temizlenebilir olması, sağlam yapısı da kullanışlılık sebebidir.

  • Modern Görünümü:

Klasik ve geleneksel görünümden sıkılanlar için modern dokunuşların bir araya getirildiği modeldir. Marsilya yemek odası takımı bu noktada diğerlerinden net olarak ayrılır. Siyah rengin seçilmesinin ötesinde ürünler üzerindeki dokunuşlar, desenler de bu modern görünümü oluşturmak için bahsedilebilir sebeplerdir.

  • Depolama Sağlaması:

Yemek odası takımı sırasında sadece yemek masası ve sandalyelerden bahsedilmez. Bu noktada depolama sağlaması da dikkat çekmektedir. Konsol ile televizyon ünitesinin kapaklı olması depolamada kolaylık sunar. Küçük evlerinizde yemek takımlarınızı, bardaklarınızı ve birçok eşyanızı depolayarak ortamda avantaj elde edebilirsiniz.

  • Konfor Yaratması:

Toptan perakende satış sırasında da konfor elbette önemlidir. Tüm malzemelerde özel seçim yapılarak bu konfor kullanıcılara sağlanır. Özellikle sandalyeler burada öne çıkmaktadır. Sandalyeler bel, sırt ve bacaklar düşünülerek tasarlanmıştır. Uzun süreli yemeklerinizde ya da sohbetlerinizde böylece bir sağlık sorunu yaşamazsınız.

  • Dekorasyon Modasında Popüler Olması:

Uygun maliyetli yemek odası çözümleri elde ederken aynı zamanda dekorasyona da uygun hareket edebilirsiniz. Dekorasyon modası her yıl farklı şekilde ortaya çıkar. Bu aşamada yılın modası zıt renkleri bu modelde bulabilirsiniz. Diğer taraftan sadece renk değil, yapıları ve tasarım detayları da bu noktada size modaya uygun hareket etmeyi sağlar.

  • Boyutları ve Tasarımı:

Tasarımında mermer desenlerinin olması dikkat çekmektedir. Siyah üzerine beyaz damarlı görünümü ile beraber boyutları da oldukça uygundur. Masanın orta alanında ekstra parça sayesinde büyüdüğü görülür bu aşamada 160 cm boyutlandırması mevcuttur. Büfesi ise 160 cm uzunluk, 43 cm derinlik oluşturur. Sandalyeleri 160 cm yükseklik, 43 cm derinliğe sahip olacak şekilde satışa sunulmaktadır.

Marsilya Yemek Odası Toptan Satışının Avantajları

Yemek masası toptan satışı sırasında farklı avantajlardan söz edilebilmektedir. Aslında bu avantajlar takımın sahip olduğu özelliklerden kaynaklanmaktadır. Avantajlar aslında tekli ve toplu alım yapanlara göre değişiklik göstermektedir. Burada iki durumu farklı şekilde ele alarak açıklamak gerekmektedir.

Tekli alımlarda bu yemek takımları alana uyum sağlamaktadır. Kullanım kolaylığı, dekoratif olması da dikkat çeken diğer özelliklerdir. Bu özellikler toptan alım sırasında da geçerli olmaktadır. Örneğin toptan yemek odası takımları alırken tasarımdan dolayı kısa sürede kolay erişim sağlayabilirsiniz. Diğer taraftan toptan alım fiyatlandırma açısından da avantaj elde edebilirsiniz.

Marsilya Yemek Odası Takımının Öne Çıkan Özellikleri

 Toptan yemek odası depolama üniteleri, diğer özelliklere kıyasla depolaması ile dikkat çeker. Öne çıkan bu özelliği ile aslında küçük evlerde avantaj sağlamaktadır. Yemek odası takımı ile alakalı olan; yemek takımları, su takımları, masa örtüleri vs. bu alanda depolanabilir. Evinizde sığdıramadığınız birçok malzemeyi burada muhafaza edebilirsiniz.

Neden Marsilya Yemek Odası Takımı Tercih Edilmeli?

 Toptan yemek odası vitrinleri, televizyon ünitesi ya da masasını tercih etmek için farklı nedenler vardır. Özellikle modern tasarımı Castor Mobilya firmamıza ulaşım sağlanmasının nedenlerinden birisidir. Alışılmışın dışında görünüme sahip olması ile birlikte alanda doğrudan modern yapı oluşturması tercih nedenidir.

Diğer taraftan Marsilya yemek odası takımı toptan satış yapılması ile tercih sebebidir. Her marka tarafından tüm modeller toptan üretilmez, satılmaz. Halbuki Castor Mobilya firmamız tarafından siz de toptan satışın tadını çıkarabilirsiniz. İhtiyacınıza bağlı olarak çok sayıda talepte bulunarak kısa sürede tarafınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Marsilya yemek odası için 1 değerlendirme

  1. Eda Ece

    Siyahın asaleti beyazın zarifliği çok güzel bir yemek odası takımı gerçekten bayıldık!!

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir