Akasya yemek odası - Castor Mobilya

Castor Mobilya

Akasya Yemek Odası

Akasya Yemek Odası ile evinize doğal bir şıklık ve zarafet katın! Bu benzersiz yemek odası, modern tasarımı ve işlevsel detaylarıyla size unutulmaz bir yemek deneyimi sunuyor.

Farklı renk seçenekleriyle sunulan Akasya Yemek Odası, evinizin dekorasyonuna uyum sağlar. İç mekânınızın tarzına ve zevkinize uygun bir renk seçebilirsiniz. Ayrıca, kaliteli malzemelerin kullanımı ve sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca size eşlik edecektir.

 

Teknik Özellikler

masa

MASA

EN

170

EN

170

Group 687

BÜFE

EN

180

EN

180

DERİNLİK

45

Group 681

TELEVİZYON SEHPASI

EN

180

EN

180

DERİNLİK

45

Group 685

SANDALYE

EN

160

EN

160

DERİNLİK

43

Akasya Yemek Odası Takımı

Akasya yemek odası takımı geleneksel yemek odalarındaki tasarımı ve beraberinde yüksek konforu taşıyan ürünler arasında yer almaktadır. Özel oluşturacağınız yemek odanıza ya da oturma odanızda kullanabileceğiniz ürünleri içermektedir. Mobilyaların üretildiği kaliteli malzemeler ve beraberindeki özel tasarımları ile siz de memnun olabilirsiniz.

Misafirlerinize, kendinize iyilik adına yapabileceğiniz durumlardan birisi doğru alışveriş yapmaktır. Memnuniyet oranınızı yüksek tutacak bu mobilya takımına mutlaka göz atmalısınız. Castor Mobilya firmamız tarafından satışa sunulan Akasya yemek odası takımı özellikle yapısı gereği oldukça doğal havaya sahiptir. Gelenekselin ve modern detayların bulunduğu bu takımda ihtiyacınız olan tüm özellikleri bulabilirsiniz.

Akasya Yemek Odası Takımı Modelleri

Toptan Akasya yemek odası takımları farklı modellerde ve yapılarda sunulmaz. Diğer modellerden zaten sahip olduğu özellikleri ile ayrılmaktadır. Firmamız tarafından özellikle toptan satışa sunulan yemek odaları tekli satışlarda da aktif olarak yer almaktadır. Tamamen ihtiyacınıza bağlı olarak siz de siparişinizi verebilirsiniz.

Bahsedilen bu model tasarımı ile ilk etapta etkileyici bir yapıya sahiptir. Çünkü ahşap dokusu ile son yılların özellikle modern yapısını karşılamaktadır. Diğer taraftan ahşap olmasından dolayı geçmeyen bir modaya da sahiptir. Böylece tek bir seferlik alacağınız yemek odası takımı ile yıllarca modaya uygun dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Akasya yemek odası toptan satışı sırasında alacağınız bu model diğer modellerden masası ile de ayrılır. Masasında boyutları büyümektedir. Ancak orta alandan değil, kenarlarındaki özel tasarım detayları ile daha geniş alan oluşturulmaktadır. Masa boyutunun artması özellikle çok sayıdaki misafirlerinizi ağırlarken size kolaylık sağlar.

Akasya Yemek Odası Toptan Satışında Kalite ve Güvence

Toptan Akasya yemek odası mobilyaları Castor Mobilya olarak firmamız tarafından sağlanmaktadır. Diğer toptan yemek odası tedarikçilerine kıyasla firmamız tarafından kalite ve güvence garantisi verilmektedir. Yıllarca kullanabileceğiniz bu yemek odası takımı üstelik farklı modeller de olmasıyla da ciddi bir seçenek imkânı sağlar.

Satın alacağınız modele karar verdikten sonra kısa sürede siparişinizi verebilirsiniz. Doğru malzeme seçiminden dolayı kaliteyi size firma olarak sunuyoruz. Kaliteli olmasından dolayı yıllarca kullanılabilir yapıda takımlara ulaşabilirsiniz. Diğer taraftan gününde teslimat, aynı oranda yüksek kalite güvencesi elde ederek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Akasya Yemek Odası Takımı Avantajları

Uygun fiyatlı toptan Akasya yemek odası takımları öncelikle bu yönüyle avantaj sağlamaktadır. Avantajların başınca ücret olması, alıcıları etkileyen unsurlardan birisidir. Özellikle toptan satın alırken alacağınız sayıya bağlı olarak size fiyat teklifi sunulacaktır. Böylece bütçenize, cebinize uygun hareket edebilirsiniz.

Diğer taraftan sadece Akasya yemek odası toptan fiyatları değil, kullanım aşamasında da avantajlar söz konusudur. Alacağınız yemek odası takımı ile ciddi bir depolama yeri oluşturabilirsiniz. Mutfakta ya da farklı odalarınızda yer oluşturmanıza gerek kalmayacaktır. Çünkü konsol, televizyon ünitesi sayesinde ekstra depolama alanı yani dolap elde edebilirsiniz.

Ergonomik yapıya sahip olması elbette ciddi bir avantaj sağlayacak olan unsurdur. Sağlık adına gerekli olan bir unsurdur. Yetişkinler, yaşlılar ve çocuklar dahi düşünülerek özel tasarımlar elde edilmektedir. Özellikle sandalyelerin dokusu ve malzemeleri, masaların yüksekliği gerekli standartlarda sağlanmaktadır. Böylece kullanım sırası ve sonrasında problem oluşturmayacaktır.

Son olarak avantajlardan birisi de dekorasyon aşamasında öne çıkmaktadır. Dekorasyon yıllar boyu değişiklik gösteren, modadan etkilenen bir durumdur. Ancak Akasya yemek odası takımı ahşap yapısından dolayı etkisini kaybetmeyecektir. Yıllarca sıkılmadan kullanabilir ya da modası geçmeden görüntü ile dikkat çekebilirsiniz.

Akasya Yemek Odası Takımı Malzemelerden Üretildiği ve Kalite Standartlar Nelerdir?

Toptan Akasya yemek odası masa ve sandalyeleri, televizyon ünitesi ya da konsolu üretilirken özel malzemeler tercih edilmektedir. Ahşap görüntüsü gerek kaplama gerekse özel üretim malzemesi ile elde edilebilmektedir. Eğer kaliteli bir takım ile yıllarca kullanmak istiyorsanız gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Kalite standartları hem sağlık hem de diğer üretim aşamalarına bağlı olarak oluşturulmaktadır. Müşteri memnuniyeti kazanmak adına firmamız tarafından özellikle dikkat edilmektedir. Standartların altında kalmayan ürünlerimiz ile siz de kullanım sırasında memnuniyet dolu yorumlarda bulunabilirsiniz.

Sonuç olarak yüksek kalitede, güzel görünüme sahip Akasya yemek odası takımı siparişinizi verebilirsiniz. Özellikle yemek odası toptan satışı ihtiyacınız varsa firmamızla iletişime geçin. Kısa sürede dilediğiniz sayıda model tarafınız için üretilecektir. Yıllarca kullanabileceğiniz, memnun olacağınız modeller için bize ulaşın.

Akasya yemek odası için 1 değerlendirme

  1. İrem

    Ürün mükemmel. Çok güzel durdu iskandinav tarzı salonumda. Çok beğendik. Mağazanın iletişimi de eşsizdi. Gerçekten her günün her saati tüm mesajlarıma cevap verildi. Ellerinize emeğinize sağlık tekrardan.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir